Po godzinach

Ostra opinia gwiazdy o… gwiazdach-koronasceptykach. “Powinien się w łeb puknąć”

Karolak

Choć w Polsce w ostatnich dniach notuje się rekordowe ilości nowych przypadków zakażeń koronawirusem, to nie brakuje sceptyków. Także wśród tzw. Celebrytów znajdują się tacy, którzy lekceważą zagrożenie pandemią.

Do grona „koronasceptyków” zdecydowanie należy modelka Viola Kołakowska. Treści, które publikuje w mediach społecznościowych jednoznacznie wskazują, że celebrytka nie wierzy w pandemię koronawirusa.

 Kilka dni temu, gdy ministerstwo informowało o ponad 3000 nowych przypadkach zachorowań na COVID-10, opublikowała ona wiele mówiący post.

– Miała to być wojna z pandemią w obronie ludzi! Niestety szybko okazało się że pandemia to jedynie przykrywka do wojny przeciwko ludziom! I to największej wojny, jaką widział świat… – ostrzegła modelka. Gdy jeden z internautów zaproponował przewrotnie, by gwiazda pojechała do szpitala przekazać swoje rewelacje chorującym na COVID-19, ta trzymała się swojego zdania.

Przykro mi, że są oszukiwani i podłączani do respiratora, który ich zabije – napisała celebrytka.

O gwiazdach-koronasceptykach ostro wypowiedziała się psycholog Dorota Zawadzka, najbardziej znana z programu „Superniania”.

Pan Karolak powinien się w łeb puknąć – powiedziała Zawadzka, nawiązując do sytuacji, gdy Karolak został wyproszony ze sklepu za brak maseczki. Aktor miał oczywiście spore pretensje.

– Poznałam go kiedyś z żoną – tą Kołakowską… kolejna. I ten Komarenko kolejny [nagrał piosenkę negującą istnienie koronawirusa – red.]. W głowie się nie mieści, że się takich ludzi pokazuje. Powinno się ich wysłać karnie, żeby pomagali w DPS-ie. Dlaczego tego nie robi, tylko robi awantury, że go do sklepu nie chcą wpuścić bez maseczki? Bo go nie poznają ludzie? – skomentowała Zawadzka.

Źródło: Onet.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie