Po godzinach

Oni już widzieli najnowsze Gwiezdne Wojny. Jakie są pierwsze reakcje widzów?

Choć fani, żeby zobaczyć “Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” będą musieli poczekać do 18 grudnia, znamy już pierwsze recenzje filmu. Za nami hollywoodzka, oficjalna premiera, zaraz po niej pojawiły się pierwsze komentarze i recenzje. Czy najnowsza część serii podbije serca fanów?

Jest tu dużo rzeczy, które mogą się podobać, ale pierwsza część jest tak przeładowana (…), że wystarczyła by na trzy filmy – napisał o filmie Mike Ryan z Uproxx – …to najbardziej pogmatwana część sagi. – stwierdził.

Najlepsze momenty są najbardziej ludzkie – recenzował Adam B. Vary z “Variety”. Emocjonalne wzloty są spektakularne i jesteśmy często wynagradzani – napisała Laura Prudom z IGN po obejrzeniu filmu.

Ogólnie komentarze są pozytywne, “Skywalker. Odrodzenie” zapowiada się na godne zakończenie legendarnej serii. Ma zamykać kluczowe wątki z fabuły pierwszych trzech serii. Najnowsze części “Gwiezdnych Wojen” wzbudziły raczej rozczarowanie niż zachwyt fanów. Wypowiedzi dziennikarzy, którzy widzieli już film pozwalają mieć nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

źródło: onet.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie