Po godzinach

Oj, tego może być dla PiS za wiele! Marianna Schreiber publicznie dziękuje Trzaskowskiemu. “Cieszę się, że Pan Prezydent…”

screen/ YT/ TVN Fashion

Sprawa Marianny Schreiber, żony konserwatywnego ministra, zatacza coraz szersze kręgi. Sam występ w Top Model może w PiS jeszcze by przełknięto, ale ta miła wymiana zdań z Rafałem Trzaskowskim?!

Afera? Jaka afera?

Opinia publiczna, a chyba przede wszystkim środowisko obozu rządzącego, było w szoku, gdy Marianna Schreiber ujawniła, że wzięła udział w castingu do programu Top Model.

Zrobiła to w tajemnicy przed mężem i stwierdziła, że ten występ… może zakończyć się rozwodem. Ze strony pani ministrowej nie brak zaskakujących wyznań, zdradziła m.in., że „przeżywała większe i mniejsze miłości, nie tylko z mężczyznami”. Nie jest to coś, co konserwatywny minister i jego otoczenie chcieliby usłyszeć.

O sprawę został zapytany Rafał Trzaskowski, który był gościem na antenie Radia ZET. Prezydent Warszawy przyznał, że nie rozumie poruszenia wokół działań pani Schreiberowej.

W ogóle nie rozumiem tego szumu. Pani Marianna Schreiber jest osobą całkowicie niezależną – powiedział Trzaskowski. – Ja nie patrzę na nią tylko przez pryzmat tego, że jest żoną polityka. Jeśli ma tego typu ambicje, chce osiągnąć sukces w takim zawodzie, to należy życzyć jej powodzenia. Ma prawo do tego, by realizować swoje aspiracje – dodał prezydent Warszawy. Jak stwierdził, zrozumiałby to zainteresowanie, „gdyby to poseł Schreiber postanowił zostać modelem”.

– Wtedy rzeczywiście można by się zastanawiać czy jest spójność pomiędzy tym, co mówi, a tym, co robi – podkreślił Trzaskowski.

Pani Schreiber docenia Trzaskowskiego

Marianna Schreiber doceniła wypowiedź prezydenta Warszawy. W mediach społecznościowych opublikowała wpis z podziękowaniami dla Rafała Trzaskowskiego.

Dziękuje Prezydentowi Miasta, które jest dla mnie niesamowicie ważne, a wreszcie miejsca, w którym żyję, Rafałowi Trzaskowskiemu za, właśnie… za wsparcie? Mam nadzieję, że tak jak Pan Prezydent powiedział, ludzie mają prawo do tego aby być niezależni oraz do tego, by realizować swoje aspiracje bez względu na to, jakie osoby publiczne są w ich rodzinach – napisała Marianna Schreiber.

W Warszawie liczba ludności wynosi ok. 1 794 166. Każda z tych osób ma prawo się spełniać wedle potrzeb swego serca i cieszę się, że Pan Prezydent to popiera. Sercem jestem ze wszystkimi! Bez wyjątku! Z każdego Miasta – podkreśliła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Czyżby „afera ministrowej” weszła właśnie na nowy poziom? Występ w Top Model pewnie Nowogrodzka może wybaczyć. Spoufalanie z Rafałem Trzaskowskim chyba niekoniecznie…

Źródło: Radio ZET

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie