Po godzinach

Oj, Jerzy Kryszak rozwścieczył Pawłowicz. Wystarczył ten jeden jedyny żart o Kaczyńskim [VIDEO]

Krystyna Pawłowicz kolejny raz odpięła wroty na Twitterze i zaatakowała “lewackich nauczycieli”. Wszystkiemu winny Jerzy Kryszak i jego żart o Jarosławie Kaczyńskim.

Jerzy Kryszak od lat rozśmiesza kolejne pokolenia Polaków. Aktor i satyryk należy do czołówki polskiej sceny kabaretowej i wciąż cieszy się dużą popularnością. Kryszak w swoich występach przede wszystkim wyśmiewa otaczającą nas polityczną rzeczywistość i nie inaczej było podczas tegorocznego występu występu aktora w Sopocie.

– Nasz Jarosław Kaczyński, komik od małego, jak był taki został. Powiem Wam, jak ja go widzę to jest taki polski Buster Keaton, na miarę Europy. Zegarek przypomina mu że o 6 jest 12-ta żartował z sopockiej sceny Kryszak, nawiązując do założonego do góry nogami zegarka prezesa PiS. Fragment występu satyryka udostępnił na Twitterze jeden z oburzonych wyznawców PiS.

Pawłowicz wściekła na żarty Kryszaka

– Prostackie i prymitywne teksty, a na widowni rechot. Co z tymi ludźmi nie tak? – skomentował udostępnione nagrania. I natychmiast znalazł poparcie Krystyny Pawłowicz. – Wychowankowie lewackich nauczycieli i takich samych mediów. Pozbawieni już godności i instynktu samozachowawczego. Klaszczą za plucie im w twarze – odpisała była posłanka PiS.

Na całe szczęście dla Pawłowicz i innych wyznawców Kaczyńskiego i PiS, są też w telewizji programy, które na pewno trafią w ich poczucie humoru i dobrego smaku. “W tyle wizji” można włączyć, Jarka Jakimowicza można posłuchać…tam wszystkie żarty będą zrozumiałe i na odpowiednim poziomie. Swoją drogą jak Jerzy Kryszak parodiował (cudownie!) przez całe lata Lecha Wałęsę to wszystko było zabawne. Ale żart z wodza z miejsca powoduje ból dupy. Jacy to muszą być smutni ludzie.

Czytaj również:

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie