Po godzinach

Oglądasz TVN? Według Pawłowicz jesteś głupi. Szokujący wpis sędzi TK

Krystyna Pawłowicz zdecydowanie nadużywa Twittera. Tym razem wypowiedziała się nt. widzów TVN-u. Co dowiedziały się tego typu osoby od byłej posłanki PiS? Po pierwsze, że są… głupie.

Pawłowicz o widzach TVN-u

Jeden z twitterowiczów wrzucił do sieci post, w którym komentował “mądrości”, jakie można było usłyszeć na antenie TVN. Tweet został dostrzeżony przez Pawłowicz. Ta szybko stwierdziła, że jeśli ktoś ogląda TVN, na pewno jest… głupi.

Z kolei jej post zauważył dziennikarz Jacek Nizinkiewicz. Skomentował go dość wymownie tylko dwoma wyrazami: “Sędzia TK”. Pawłowicz wytłumaczyła, że “jako sędzia pozostaję też obywatelem i zachowuję prawo oceny zjawisk”.

– Nagonki, kłamstwa czy dezinformowanie to cecha tej politycznej stacji. Szczuciem na wybrane osoby wywołuje agresję wielu swych widzów. Kto temu szczuciu i kłamstwom tvn ulega jest głupi, Pan też temu szczuciu ulega – dodała i tym samym zaatakowała dziennikarza.

Dopiero po pewnym czasie trochę się zreflektowała i wyjaśniła, o co dokładnie jej chodziło.

No dobrze. Ci, co nie dają się szczuć przez tvn, mimo, że to oglądają, nie są głupi – dodała w osobnym poście.

Podsumowując, w świecie Pawłowicz można oglądać TVN i zachować przyzwoity poziom IQ, ale pod pewnymi warunkami…

TVP Info

Szkoda, że była posłanka PiS i obecna sędzia TK nie skomentowała tego, jak od paru lat działa TVP Info. Media publiczne stały się bowiem tubą propagandową rządu. Swoją nową misję spełniają do tego w dość ordynarny sposób, nierzadko przejaskrawiając realia: nazbyt krytykując opozycję i przesadnie chwaląc rząd.

Tego ostatniego jednak Pawłowicz chyba nie dostrzega lub udaje, że nie widzi…

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie