Po godzinach

Od niezwykłych aukcji WOŚP może zakręcić się w głowie. Ferrari Kotarskiego, dzień z Rozenek, auto Chuck Norrisa i wiele innych licytacji!

Murem za Owsiakiem! Poprawność polityczna to droga donikąd
Jurek Owsiak i jego WOŚP zagrają w tym roku po raz 30. Fot. Magda Weidner

Już w najbliższą niedzielę czeka nas 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I zapowiada się niezwykle emocjonująco, bo tegoroczne aukcje są po prostu niezwykłe!

Niedziela, 31 stycznia – to właśnie tego dnia cała Polska już po raz kolejny zjednoczy się dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, którą dyrygował będzie – rzecz jasna – Jurek Owsiak. Tegoroczny, 29. Finał poświęcony będzie oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy.

I choć niedzielna Orkiestra będzie nieco inna niż zwykle – choćby poprzez nowy termin związany z restrykcjami pandemii – to jedno się nie zmieni. W całej Polsce czekać na nas będą wolontariusze z puszkami, a w internecie – niezwykłe licytacje, które już dziś osiągają zawrotne sumy. Ale trudno się dziwić, bo hitów nie brakuje.

Jednym z nich jest replika Walker Texas Ranger Truck, czyli Dodge Ram 1500, którym jeździł funkcjonariusz Cordell Walker grany przez Chucka Norrisa w kultowym “Strażniku Teksasu”. Na aukcję auto przekazali Bracia Collins, którzy poddali pojazd renowacji. A jeśli jesteśmy przy motoryzacji nie sposób nie wspomnieć o Radku Kotarskim. YouTuber przekazał na licytację swoją książkę w pakiecie z Ferrari. Już teraz cena pakietu wynosi 405 tysięcy złotych.

Co więcej? Dwutygodniowe wakacje na Zanzibarze od Katarzyny Werner, spotkanie z influencerem Marcinem Dubielem czy stół z programu “Imponderabilia” Karola Paciorka. – Drogi nabywco – nie ma drugiego takiego stołu, który miałby na sobie tyle podpisów wspaniałych osobistości – zachwala Paciorek.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie