Po godzinach

Od Kaczyńskiego może nas uwolnić tylko superbohater. Zabawny filmik podbija internet

Zapewne wielu z Was życzyło sobie składając życzenia, żeby Jarosław Kaczyński odszedł w nowym 2020 roku  z polskiej polityki.

Jednak  zdaje się on być politycznie nieśmiertelny. Po 1989 roku praktycznie nieprzerwanie zasiada w Sejmie, z krótką przerwą, kiedy to w trakcie II kadencji nie dostał się do parlamentu. Od 2001 roku, kiedy to powstało Prawo i Sprawiedliwość Kaczyński odgrywa kluczową rolę w naszym systemie politycznym, z roku na roku zyskując kolejne wpływy. Kulminacja władzy prezesa nastąpiła po podwójnie wygranych wyborach w 2015 roku, kiedy do de facto stał się naczelnikiem państwa, pociągającym za sznurki z tylnego fotela. Kaczyński ma swojego prezydenta, premiera, Sejm i Senat, niedługo będzie miał własne sądy, brakuje mu tylko samorządów.

Zarówno opozycja, jak i wyborcy, którzy nie pałają miłością do prezesa, zachodzą w głowę w jaki sposób odsunąć Kaczyńskiego od władzy, jak wysłać go na śmietnik historii? Zadanie to wydaje się równie trudno i żmudne, co mityczne dwanaście prac Herkulesa. Niektórzy twierdzą, że jest wręcz niemożliwe…

Wygląda zatem na to, że jest to zadanie dla prawdziwego bohatera, żeby nie powiedzieć superbohatera. Do podobnego wniosku doszedł jeden z internautów, który pokusił się o przedstawienie sposobu na odsunięcie Kaczyńskiego od władzy. Wykorzystał do tego znanego z filmów Marvela superbohatera Hulka, który bez ceregieli wyprawia prezesa na orbitę ziemską. Zresztą zobaczcie sami:

Zamieszczamy również skróconą wersję:

Kaczyński vs the Hulk

Dzięki za odwiedzenie mojej strony. GIF możesz ściągnąć stąd: https://www.dropbox.com/s/7ldpqfs40d3x1bv/Thor%20Kaczy%C5%84ski.gif?dl=1

Opublikowany przez TVPiS Jarosława Kaczyńskiego Czwartek, 21 września 2017

Przedstawiony powyżej sposób nie wydaje się być szczególnie prawdopodobny, ale wygląda na diabelsko skuteczny. Czy zatem zwolennicy opozycji powinni wypatrywać zielonego potwora, który raz na zawsze rozprawi się z prezesem?

Źródło: fb.me/TVPiSKaczora

Fot. Shutterstock/360b

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie