Po godzinach

Obrzydliwe słowa youtubera. Jachira powinna to zgłosić organom ścigania

Aleksander Jabłonowski (prawdziwe imię i nazwisko: Wojciech Olszański) to aktor znany z m.in. “Quo vadis”. Od paru lat jest też gwiazdą mediów ojca Rydzyka i współautorem popularnego kanału na YouTube. Tam publicznie komentuje to, co dzieje się na naszej scenie politycznej. Po raz kolejny jednak przesadził. Powiedział, że posłanka Klaudia Jachira (KO) jest idealna do zgwałcenia.

“Idealna do zgwałcenia”

W internetowym programie Jabłonowski ze swoim kolegą robili już różne dziwne rzeczy. Przykładowo wydawali odgłosy, jakie ich fani określili jako “Panslawistyczna haka” (pisaliśmy o tym tutaj). Innym razem w niezbyt wybredny sposób komentowali wygląd Marty Lempart. Teraz jednak weszli na temat posłanki Koalicji Obywatelskiej Klaudii Jachiry.

Aktor-youtuber zaczął swoje wywody od tematu gwałtów kobiet przez Armię Czerwoną, jakie miały miejsce w czasie II wojny światowej. Powiem dodał, że jako reżyser obsadziłby posłankę KO w roli ofiary napaści seksualnej.

Nawet poczciwy facet, grzeczny, miły, pantoflarz jak patrzy na Jachirę to mówi: a se zgwałcę. Ona ma coś takiego, że jest idealnym egzemplarzem do gwałcenia – powiedział w trakcie swoich wywodów Jabłonowski.

Wypowiedź spuentował dziwnym, histerycznym śmiechem. Potem dodał, że na widok Lampert ze Strajku Kobiet gwałciciel powiedziałby tylko: – Ja już muszę iść.

Powyższy fragment robi już furorę w sieci:

https://twitter.com/HelvisPriestley/status/1332093180737687555?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1332093180737687555%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fgazetaplus.pl%2Fznany-youtuber-o-klaudii-jachirze-idealna-do-gwalcenia%2F27366%2F

To tylko rola?

Kim zaś jest sam Jabłonowski? Tak jak już wspomnieliśmy, to aktor i zarazem jeden z najbardziej znanych przedstawicieli środowisk narodowych. Słynie z tego, że w mediach pojawia się w mundurze. Od dawna opinia publiczna zna go też z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi, np. o koronawirusie.

Źródło: Twitter, YouTube

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie