Polityka i Społeczeństwo

Obrażony Kukiz domaga się przeprosin. Padła stanowcza odpowiedź, która nie spodoba się rockmanowi

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Paweł Kukiz domaga się przeprosin do Andrzeja Stankiewicza. To dziennikarz, który napisał dla Onetu artykuł, w którym opisał kulisy negocjacji PiS z Kukiz’15. Stankiewicz publicznie odpowiedział już rockmanowi-politykowi. Nie zamierza go przepraszać.

Stankiewicz nie przeprosi

Nie będziemy niczego zmieniać pod dyktando polityków – zadeklarował dziennikarz Andrzej Stankiewicz w komentarzu dla portalu NaTemat.

Przypomnijmy, że sam Kukiz domaga się sprostowania i przeprosin za twierdzenia na jego temat dotyczące korupcji politycznej, które Stankiewicz zawarł w swoim artykule.

Chodzi o tekst pt. “Kulisy dealu Kukiza z Kaczyńskim. Tak władza korumpuje posłów, by pacyfikować media”. Temat z artykułu został też szeroko omówiony w ostatnim odcinku podcastu “Stan po burzy”, który współprowadzi Stankiewicz.

Lider Kukiz’15 twierdzi, że nigdy nie zgodzi się na to, by ktoś oskarżał go okorupcję, z którą przyszedł walczyć” oraz że jest mu niezmiernie przykro, że ludzie uwierzyli propagandzie mainstreamu i ‘elitom’, dla których pieniądz jest sensem życia”.

Kukiz się pogubił

Nie będziemy niczego zmieniać pod dyktando polityków. Kukiz się pogubił w negocjacjach z Kaczyńskim i próbuje atakować dziennikarzy – odpowiada jednak politykowi dziennikarz.

Stankiewicz przypomniał, że już dwa razy wygrał z politykami przed Trybunałem w Strasburgu. – Ja się sądów nie boję –dodał.

Pod pismem Kukiza z prośbą o przeprosiny podpisał się też drugi poseł Kukiz’15 – Jarosław Sachajko. Obaj twierdzą, że poparli lex TVN świadomie. Gdy ustawę odrzucono przy pierwszym czytaniu, a Kukizowcy jej nie poparli, była to ich zdaniem ich własna pomyłka. To dało PiS pretekst do reasumpcji głosowania. Za drugim razem dokument został przegłosowany i trafił do Senatu.

Źródło: NaTemat.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie