Po godzinach

Obajtek ociepla wizerunek? Zaskakująca fotka prezesa Orlenu, internauci okrutnie kpią. “Wreszcie na właściwym stanowisku”

Fot . Tomasz Niesluchowski / Agencja Gazeta

Daniel Obajtek podzielił się niedawno z internautami zaskakującą fotografią. Zdradził, jak spędza czas w weekendy.

Czas, gdy Daniel Obajtek wydawał się pewniakiem do objęcia funkcji premiera już raczej minął. Te szanse raczej bezpowrotnie przekreśliła afera z kompromitującymi prezesa Orlenu nagraniami. Mimo owej kompromitacji, Obajtek pozostał na swoim stanowisku – zapewne dla dobra Polski.

Jednak ten zapracowany biznesmen nie żyje tylko pracą na chwałę ojczyzny. Znajduje też czas na drobne, prozaiczne wydawałoby się aktywności.

Prezes Orlenu podzielił się w mediach społecznościowych fotografią, na której widać, jak spędza niedzielę. Na zdjęciu widzimy Obajtka, który, odziany w zwykły t-shirt i klapki, zajmuje się małymi gęsiami. Na jego twarzy widnieje szeroki uśmiech.

W weekend trzeba zająć się też innymi obowiązkami – napisał prezes. I doczekał się mnóstwa komentarzy. Nie wszystkich rozczulił widok „ludzkiej twarzy” prezesa Obajtka. Niektórzy zastanawiali się, czy zdjęcie przypadkiem nie przedstawia Obajtka głaszczącego kaczki, inni nawiązywali do słynnego cytatu marszałka Józefa Piłsudskiego, tylko „kurę” zastępowali w nim „gęsią”. Pojawił się też wymowny mem z Andrzejem Dudą w roli głównej.

„Właściwy człowiek na właściwym miejscu”, „W którym to domu?”, „wreszcie na właściwym stanowisku”, „pracuje na ocieplenie wizerunku”, „zgodnie z kwalifikacjami” – kpili internauci w komentarzach.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie