Polityka i Społeczeństwo

Nowe województwa wkrótce z dodatkowymi obostrzeniami? Przecieki z rządu niepokoją

O północy z piątku na sobotę powróciły na Warmię i Mazury obostrzenia w wersji hard. Od przyszłego weekendu do Mazur mogą dołączyć dwa województwa.

O północy z piątku na sobotę powróciły na Warmię i Mazury obostrzenia w wersji hard. Hotelarze dwa tygodnie temu dostali zielone światło od rządu i otworzyli hotele oraz pensjonaty. Poczynili także inwestycje sanitarno-epidemologiczne w trosce o gości. Rezerwacje pokoi zalały Mazury, ale w nocy z piątku na sobotę obostrzenia zostały przywrócone. W sobotę z przedsiębiorcami spotkał się Borys Budka.

Już w zeszłym tygodniu minister Adam Niedzielski sugerował, że powrót do obostrzeń może być udziałem kolejnych województw. W tym samym tonie wypowiadał się rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Według informacji RMF FM od przyszłego weekendu, reżim obostrzeniowy może wrócić w dwóch województwach.

Kolejne dwa województwa mogą zostać objęte podobnymi obostrzeniami jak Warmia i Mazury. Chodzi o Pomorskie i Lubuskie. Tam również zamknięte mogą zostać szkoły, galerie handlowe, hotele, obiekty sportowe czy kina – i to nawet od najbliższego weekendu – informuje radio.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie