Polityka i Społeczeństwo

Noga Putina zaczęła żyć własnym życiem. Gość zbrodniarza nie mógł oderwać wzroku

Do sieci trafiło nagranie, które po raz kolejny wskazuje na zdrowotne problemy Władimira Putina. Tym razem w roli głównej wystąpiła uciekająca noga zbrodniarza.

O problemach zdrowotnych Władimira Putina mówi się od tygodni, jednak w ostatnim czasie zwykłe plotki i domysły zaczynają się urzeczywistniać. Wygląda na to, że opuchnięta twarz zbrodniarza to nie zasługa botoksu, a raczej sterydów. Podczas obchodów Dnia Zwycięstwa prezydent Rosji miał wyraźnie usztywnioną prawą rękę i jako jedyny z oficjeli siedział pod kocem.

Co się stało z nogą Putina?

Niedawno media obiegła kolejna informacja związana z jego zdrowiem. Portal “New Lines” ma być w posiadaniu nagrania, na którym jeden z bliskich Putinowi oligarchów opisuje rosyjskiego prezydenta jako “bardzo chorego na raka krwi”. We wtorek gruchnęła kolejna wiadomość – zbrodniarz miał przejść w nocy pilną operację związaną z chorobą nowotworową.

Być może ukrycie się Putina pod kocem w Dniu Zwycięstwa było związane z tym, co na własne oczy zobaczył Emomali Rahmon. Prezydent Tadżykistanu bezwiednie przyglądał się nodze Putina, która zaczęła podrygiwać tak, jakby zbrodniarz usłyszał dźwięki “Lambady”. Rahmon dopiero po chwili oderwał wzrok i lekko zmieszany wrócił do rozmowy.

Zbrodniarz opanował nogę dopiero po zmianie pozycji na krześle. To jednak nie pierwszy raz, gdy dochodzi do takiej sytuacji. Tak wyglądało spotkanie Putina z Siergiejem Szojgu w połowie kwietnia:

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie