Polityka i Społeczeństwo Sport

Niezatapialny Jacek Sasin dostał kolejną misję. Ta wiadomość to cios dla sportowców

Jacek Sasin skandaliczne słowa
YouTube/ Rzeczpospolita TV

Wicepremier i minister aktywów państwowch ma nową fuchę. Jacek Sasin będzie koordynował przygotowania do III Igrzysk Europejskich.

Kto nie kocha Jacka Sasina, okrywa się wieczną hańbą. Człowiek, który zawalił wszystko co było nie do zawalenia, nadal cieszy się zaufaniem. Wiepremier i minister aktywów państwowych dostał nową fuchę i będzie się zajmował koordynacją przygotowań do do III Igrzysk Europejskich. Ministerstwo poinformowało o tym na Twitterze. Wczoraj był piątek trzynastego, a to nie wróży sukcesu.

W normalnym państwie Jacek Sasin już dawno nie pełniłby żadnej funkcji, ale nie żyjemy w normalnym kraju. Ostatnio zasłynął zatrudnieniem makijażystki w resorcie, co zostało wytłumaczone koronawirusem. Ze względu na epidemię, do mediów już się nie przychodzi, tylko udziela wywiadów w formie telekonferencji. Jacek Sasin ze swoimi pracownikami z ministerstwa, musi ładnie wyglądać w telewizji, więc się malują za 10 tys. zł.

Przy takich nominacjach, człowiek zaczyna się zastanawiać, czy w Zjednoczonej Prawicy nie ma kreta z opozycji, który podsuwa takie rozwiązania. A może Sasina tak nie lubią, że każą mu skakać na główkę do basenu bez wody? Tak czy inaczej, minister od zawsze był wiernym żołnierzem prezesa Kaczyńskiego. Taki news nie pozstaje bez echa w internetowym grajdole politycznym. Według internautów, rząd właśnie ogłosił, ze igrzyska się nie odbędą.

https://twitter.com/IgorWolek/status/1327337409844027392

Padła propozycja nowych dyscyplin.

Poruszono kluczowy wątek z punktu widzenia Zjednoczonej Prawicy.

 

 

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie