Polityka i Społeczeństwo

Nieprawdopodobna manipulacja TVP. Nie uwierzycie, do czego posunęli się “geniusze” propagandy

fot. Shuttterstock/tvp.info

TVP Info nie ustaje w krytyce Przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Propagandówka wyraźnie boi się coraz śmielszej aktywności byłego premiera, jednak to, czego dopuściła się tym razem, przebija perfidią poprzednie występki, a Samuel Pereira z kolei udowodnił, że dla niego granice propagandy nie istnieją.

W swoim materiale TVP Info postanowiło umieścić wypowiedź zachodniego publicysty, który miał rzekomo podzielać tezę prawicy o służalczości Tuska wobec Niemiec. Jednak Sebastien Meuwissen, dziennikarz z Belgii, bo tak go podpisano, nie dość, że potrafi mówić po polsku, to jeszcze jest… pracownikiem TVP!

Sama treść wypowiedzi jest wystarczająco podła, ale wybieg z „zagranicznym dziennikarzem” sam w sobie stanowi iście „goebbelsowską metodę propagandy”.

Sprawę skomentowała m. in. dziennikarka Hanna Lis.

https://twitter.com/KenLewak/status/1132143657384120320

Emisja takiego zakłamanego materiału wpisuje się w służalczą wobec partii rządzącej role telewizji publicznej. Niestety, wielu jej odbiorców nie zdaje dobie sprawy z tego, jak TVP miesza im w głowach.

fot. Shuttterstock/tvp.info

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=„pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie