Polityka i Społeczeństwo

Nieoczekiwany ruch Koalicji Obywatelskiej. Czy ten dokument pogrąży Kaczyńskiego?

Flickr.com/Platforma Obywatelska RO

KO postanowiło podsumować rządy partii Jarosława Kaczyńskiego. Tak powstała “Czarna Księga 5 lat rządów PiS”, którą dziś zaprezentowano opinii publicznej.

Czarna księga na mroczne czasy

Mija rok odkąd rząd premiera Morawieckiego uzyskał wotum zaufania i 5 lat bardzo złych rządów Zjednoczonej Prawicy. To dobry okres, by podsumować te 5 złych lat, które doprowadziły Polskę do momentu, w którym chaos i dezorganizacja stały się kluczem i słowem powszechnych. Przygotowaliśmy księgę, która opisuje to, co stało się w Polsce przez ostatnie 5 lat – mówił dziś na konferencji prasowej przewodniczący PO Borys Budka.

Jego zdaniem nie możemy mieć złudzeń: jest bardzo źle.

To jest niestety obraz nędzy i rozpaczy, jak można Polskę doprowadzić do tego, o czym PiS mówiło 5 lat w swojej kampanii wyborczej. Nikt nie przypuszczał, że hasło “Polska w ruinie” stanie się hasłem przewodnim tej władzy. Nikt nie przypuszczał, że w tak krótkim czasie można ponieść klęskę niemal w każdej dziedzinie życia, za którą PiS się zabrało – mówił dalej Budka.

Czarna Księga 5 lat rządów PiS – POBIERZ

Dodał, że “od polityki zagranicznej przez edukację, służbę zdrowia, finanse publiczne czy też wymiar sprawiedliwości PiS doprowadził Polskę do momentu, w którym chaos i niekompetencja najlepiej opisują rzeczywistość.”

W dalszej prezentacji części kreślił przerażający obraz tego, co może się wydarzyć, jeżeli PiS nie zmieni swojej polityki.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Tagi
Media Tygodnia
Ładowanie