Polityka i Społeczeństwo

Niedorzeczne paski grozy TVP Info. Dobra zmiana panicznie boi się powtórki “puczu” sprzed roku

Dziś zebrała się Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej. Podczas niej partia ma skupić się nad nakreśleniem planu na przyszłe miesiące oraz wybrać nowego czonka zarządu w miejsce ustępującej Hanny Gronkiewicz-Waltz. W trakcie swojego przemówienia, przewodniczący ugrupowania Grzegorz Schetyna zaapelował do wszystkich partii opozycyjnych o zacieśnienie współpracy, szczególnie zaś do .Nowoczesnej zwrócił się o natychmiastowe zwołanie wspólnego prezydium w parlamencie. Polakom demonstrującym w obronie wolnych sądów i praw kobiet podziękował za zaangażowanie, zaapelował do nich o aktywność na demonstracjach w obronie samorządów. Słowem, przemówienia skupiały się na konsolidacji sił opozycyjnych w kontrze wobec “dobrej zmiany”. Prowadząca transmisję z Rady TVP, widziała to jednak inaczej, kolejny już raz komentując słowa polityków słynnymi #paskamigrozy.

Czyżby do pracy wrócił “red.” Kossakowski, czy generowaniem pasków zajmuje się już sztuczna inteligencja? Nie wiemy, ale kuriozalne paski nie przestają zadziwiać. Niedorzeczny jest sam lead, mówiący o tym, że Rada Krajowa PO zebrała się w rocznicę “puczu” – terminu kreowanego przez pisowską propagandę. Swoją drogą, zadziwia zamiłowanie PiS do świętowania rocznic – być może wspomną dziś na rocznicę zamachu z 16 grudnia?

Paski opublikowała na Twitterze posłanka PO Agnieszka Pomaska.

Grzegorz Schetyna odniósł się do wciąż nieopublikowanych wyroków Trybunału Konstytucyjnego. Zwrócił się do premiera Morawieckiego o poprawę błędu Beaty Szydło i natychmiastową publikację wyroków. Wtedy pojawił się poniższy pasek.

https://twitter.com/tvp_info/status/941977980716363776

 

“Pucz” sprzed roku to jeden z niewielu momentów, kiedy można było odczuć przegraną PiS na każdym polu, również w opanowanym przez niego internecie. Wściekła reakcja propagandowego medium wskazuje, że konsolidacja sił, solidarność i współpraca to coś, czego Prawo i Sprawiedliwość boi się najbardziej.

fot. flickr/P. Drabik/tvp info

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”220″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie