Po godzinach

Niecodzienny incydent w TVP Info. Skandalista Konfederacji dał popis i zniknął z anteny

W piątek wieczorem gościem programu “Minęła 20” na antenie TVP Info był Grzegorz Braun. Poseł Konfederacji zakończył jednak swój występ przed czasem z powodu…lokowania produktu.

Grzegorz Braun słynie ze skrajnych, często szokujących opinii i poglądów. I to jest powiedziane bardzo, bardzo delikatnie. Umówmy się – człowiek wygłaszający takie teorie, nawołujący do karania za homoseksualizm, widzący wszędzie jakieś spiski Żydów i masonów, obrażający kobiety – to obciach dla resztek powagi Sejmu, jakie ta instytucja jeszcze ma.

Ale cóż, ktoś Brauna do Sejmu swoimi głosami zaprosił.

Ktoś również zaprosił posła Konfederacji do wieczornego programu w TVP Info “Minęła 20”. Można się było spodziewać, że audycja dzięki takiemu gościowi będzie miała niecodzienny przebieg. Ale, że aż tak?

– Ostatni raz pana proszę, aby odłożył pan książkę, bo to jest program publicystyczny, a nie program śniadaniowy ani kawka wieczorna. Nie lokujemy produktów w tym programie (…) Za takie rzeczy się generalnie płaci – powiedział do Brauna prowadzący, Adrian Klarenbach, gdy ten prezentował lekturę negującą szkodliwość koronawirusa.

– Uprzedzam, że jeśli pan nie posłucha mojej prośby, to zostanie nam tylko fonia, a obrazek w pamięci widzów – zaapelował raz jeszcze. Braun oczywiście nie posłuchał tej prośby, więc Klarenbach poprosił o zdjęcie obraz. Poseł uznał, że w tej sytuacji nie będzie kontynuował swojego występu i sam się wyłączył.

Musimy przyznać, że to wspaniała inicjatywa ze strony Brauna i proponujemy kontynuowanie tego typu działań na innych płaszczyznach życia publicznego.

Źródło: Onet

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie