Po godzinach

Niecodzienny apel Zimocha dot. posiedzenia Sejmu. Internauci w szoku

Tomasz Zimoch
Flickr.com/Piotr Drabik

Dość niecodzienny apel wystosował Tomasz Zimoch do Marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Internauci skrytykowali popularnego komentatora sportowego.

Czy lubimy Tomasza Zimocha? Oczywiście. Czy jest wybitnym komentatorem sportowym?

Naturalnie. Czy nadaje się do pracy w Sejmie? Tu należy się zastanowić. Nie chodzi o aktywność poselską Tomasza Zimocha, bo akurat w tym wymiarze wiele posłanek i posłów może mu pozazdrościć liczby interpelacji czy nawet wystąpień w Sejmie. Na tym polu nikt nie może mieć zastrzeżeń do parlamentarzysty wybranego z list Koalicji Obywatelskiej, aktualnie będącego w ramionach Szymona Hołowni.

Kiedyś mówiło się, że można wyjść z PiS-u, ale PiS z człowieka nie wyjdzie nigdy. Ta wykładania pewnie jest obowiązująca do dzisiaj. W przypadku Tomasza Zimocha można zostać reprezentantem narodu, ale zacięcie sportowe z człowieka nie wychodzi. Z ogromnym szacunkiem należy podchodzić do każdego hobbysty tylko w przypadku zostania posłem, trzeba czuć proporcje i mieć pewnego rodzaju wyczucie sytuacyjne. Tego wyczucia chyba zabrakło popularnemu komentatorowi sportowemu.

Dzisiaj reprezentacja Polski zagra arcyważny mecz ze szwedzką ekipą na Euro 2020. Dzisiaj jest także posiedzenie Sejmu. W związku z tym, Tomasz Zimoch wyszedł z propozycją – Pani Marszałek @elzbietawitek mam nadzieję, że 23 czerwca nie pozwoli by posiedzenie sejmu odbywało się w czasie meczu Polska – Szwecja – napisał na Twitterze.

Wiadomo, że PiS-owski Sejm pracuje po nocach i jakby mecz był zaplanowany na godz. 21, to można przymknąć oko na prośbę Tomasza Ziomocha. Problem polega na tym, że obie reprezentacje wyjdą na boisko o godz. 18 czasu polskiego, a wtedy wielu Polaków jeszcze pracuje i nie będą mieli możliwości obejrzenia rywalizacji w domowych warunkach.

Sory, ale durny ten tweet. Ludzie poważnie i cieżko pracują i nikt ich z pracy na mecz nie zwalnia. Posłowie ciagle on-line i tak mogą oglądać… – skomentowała Dorota Zawadzka (@SuperNiania)

https://twitter.com/SuperNiania/status/1406683793721901061

Czasem jest lepiej nic nie mówić, a w dzisiejszych czasach lepiej nic nie pisać. Według badań, prawie 60 proc. rodaków uważa, że politykom nie można ufać, a tego typu wpiso-prośby jedynie pogłębiają nieufność. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że to był żart, trolling i dobry humor Tomasza Zimocha.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie