Po godzinach

Nie tylko mikstury zielarki. Kaczyński neutralizuje “negatywne promieniowanie” kasztanami?!

Jak Jarosław Kaczyński dba o zdrowie? Regularnie odwiedza zielarkę, której mikstury mają na formę prezesa zbawienny wpływ. Ale to nie wszystko – Kaczyński ma jeszcze jednego leczniczego asa w rękawie. Chodzi o… kasztany.

Sekret Kaczyńskiego zdradził na łamach piątkowego „Super Expressu” Jan Maria Tomaszewski.

Brat cioteczny prezesa PiS wyznał, że wraz z Kaczyńskim korzystają z usług zielarki.

Te zestawy ziół nam pomagają na różne dolegliwości – powiedział Tomaszewski.

Jednak to nie wszystkie rewelacje. Okazuje się, że Kaczyński ma jeszcze jednego asa w rękawie, jeżeli chodzi o nietypowe lecznictwo. Jak dowiedział się „Super Express”, prezes PiS korzysta z suszonych kasztanów, które mają neutralizować wokół niego negatywne promieniowanie.

Czy działają – trudno ocenić. Ów oryginalny sposób dbania o zdrowie zdradziła prezesowi jego wieloletnia przyjaciółka, Janina Goss.

– Słyszałem opowieści, jak przynosiła prezesowi suszone kasztany, które miały neutralizować negatywne promieniowanie. Świetnie zna się ponoć na ziołowych eliksirach, miksturach i to ona pierwsza ponoć pokazała prezesowi korzyści płynące z niekonwencjonalnych metod leczenia w których nie ma przecież niczego złego – opowiada o Goss rozmówca „Super Expressu”.

Niedawno pojawiły się głosy, że Kaczyński będzie zmuszony odejść z polityki przez problemy zdrowotne, głównie kłopoty z kolanem. Rewelacje „Super Expressu” o ziołach i kasztanach wskazują jednak, że były to przesadzone opinie.

Źródło: Super Express

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie