Po godzinach

Nie mogła sobie darować. Kaja Godek szokuje grafiką nawiązującą do Dnia Flagi i wkurza internautów

Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta

Kaja Godek znów szokuje. Tym razem wywołała kontrowersje w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Opublikowała grafikę, po której w sieci zawrzało.

Kaja Godek szokuje

Godek złożyła w sieci życzenia z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

“W Dniu Polskiej Flagi życzmy sobie wszyscy, żeby Biało-Czerwona zawsze kojarzyła się z tym, co najlepsze: ochroną życia każdego człowieka, ochroną normalnej rodziny, szacunkiem do własności prywatnej i wolności osobistej, z odrzuceniem wrogich ideologii. I z gotowością do stanięcia w obronie tych fundamentalnych wartości. Wszystkiego najlepszego!” – napisała.

Problemem była grafika, jaką dołączyła do tekstu.

W Dniu Polskiej Flagi życzmy sobie wszyscy, żeby Biało-Czerwona zawsze kojarzyła się z tym, co najlepsze: ochroną życia…

Opublikowany przez Kaja Urszula Godek Niedziela, 2 maja 2021

Na powyższej grafice widać spierające się… flagi. Nasza, polska nie chce “łopotać z wiatrem”, co dziwi inne flagi, m.in. UE.

Reakcja internautów

“Kiedy pani ewidentnie nie jest za ochroną życia każdego człowieka, pani poglądy na to zwyczajnie nie pozwalają” – stwierdził jeden z internautów. “Paranoja” – dodał inny.

Ktoś inny był bardziej dosadny: “Pani Kaju, jest pani moją idolką – pokazuje mi pani każdego dnia, że nawet jak ktoś jest niezbyt bystry, ma problemy z prostymi wnioskami logicznymi, jest zamknięty w swojej bańce poglądowej i “nie umie w dialog”, to i tak może odnieść sukces w polityce. Życzę Pani i sobie, abyśmy kiedyś byli w stanie nawiązać merytoryczny dialog. Pozdrawiam!”

Oczywiście wśród hejtu znalazły się też pozytywne wiadomości i życzenia z okazji… urodzin. Tak, pani Kaja miała w niedzielę swoje prywatne święto.

“Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Pani Kaju! Zdrowia, dużo szczęścia i sukcesów w każdej sferze życia! – czytamy.
Amen (to, co Pani napisała, jest również modlitwą) i wzajemnie” – napisał jakiś jej fan.

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie