Po godzinach

Neo-nówka nie odpuściła wiceministrowi od ciągnika! TEN kpiący wpis zrobił furorę w sieci

To się musiało tak skończyć! Afera z weselem wiceministra Norberta Kaczmarczyka została wyśmiana przez kabareciarzy z Neo-Nówki!

Jeszcze niedawno mało kto wiedział o istnieniu wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka. Polityk wyprawił jednak huczne wesele i nagle poznała go cała Polska. Kaczmarczyk miał gest – zaprosił 500 gości, wśród których znaleźli się m.in. Zbigniew Ziobro czy Beata Kempa, a czas weselnikom umilał zespół Bayer Full. Pan młody dostał od swojego brata w prezencie ślubnym traktor marki John Deere wart 1,5 mln zł. i wziął nawet udział w nagraniu reklamowego filmiku tego sprzętu.

No i wybuchła afera, bo sprawa wywołała wiele kontrowersji. Gdy stało się jasne, że nie da się jej przemilczeć, Kaczmarczyk przerwał milczenie. Stwierdził, że ciągnik został zakupiony przez jego brata „legalnie”, a firma „praktykuje ich uroczyste przekazani” i że nie był to de facto prezent, a „przekazanie do użytkowania”. Stwierdził też, że jest brutalnie atakowany przez opozycję i że przez politykę Donalda Tuska „niszczono polskie fabryki ciągników”. Ale te tłumaczenia chyba niewiele dadzą. Już nawet koledzy wiceministra odcinają się od afery i nieoficjalnie opowiadają, jak to uciekali z wesela, bo przeszkadzał im przepych i brak skromności.

Z afery weselnej postanowili zażartować artyści z kabaretu Neo-Nówka. Opublikowali oni w swoich mediach społecznościowych wymowny post.

Wesele się udało, panna młoda zadowolona z prezentu. Taki sobie wymarzyła – kpi Neo-Nówka, dodając zdjęcie jednego z członków kabaretu przebranego za Luśkę Paciaćkową (bohaterkę kabaretów grupy), siedzącą na traktorze.

O Neo-Nówce zrobiło się głośno, gdy podczas 27. Festiwalu Kabaretu w Koszalinie zaprezentowała uaktualnioną wersję swojego skeczu „Wigilia”. Widzimy w niej rodzinę, która zaczyna kłócić się o politykę. Dostało się obecnej władzy i TVP.

Wiemy, że nie wszyscy zrozumieją przesłanie tego skeczu i wywoła on skrajne emocje. Jednak nie możemy udawać, że nic się nie dzieje – skomentowali swój skecz sami członkowie kabaretu.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie