Po godzinach

Nawrócony Muniek wrzucił do sieci psa z różańcem. “Nora jest bardzo religijna”

fot. Grabowski Foto

Muniek Staszczyk od lat nie kryje, że jest bardzo wierzącą osobą. Lider T. Love tym razem dał temu niecodzienny wyraz – umieścił w sieci zdjęcie swojego psa z różańcem.

Muniek Staszczyk jest wciąż jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce, czego dowodem jest ostatnia płyta T. Love “Hau Hau” i jej odbiór przez fanów i branżę muzyczną.

Wokalista i autor wielu kultowych tekstów ma za sobą miesiące walki o powrót do zdrowia po udarze, którego doznał w lipcu 2019 r.

– Jest kompletnie inna perspektywa patrzenia na ludzi na świat. Na jakikolwiek pośpiech, na jakieś ciśnienie związane z karierą. Nigdy nie byłem tak szczęśliwy, jak teraz. Ten mój pobyt w szpitalu, kontakt z ludźmi, tyle pozytywnych emocji i uśmiechów, które otrzymałem od ludzi… Wszystko jest inne, smaczniejsze, prawdziwsze, czystsze… Wszystko się zmieniło. Całe moje spojrzenie. Uważność opowiadał Muniek w jednym z wywiadów po powrocie do pełni sił.

Muniek Staszczyk oburzył fanów

Muniek od lat nie kryje się ze swoją wiarą, a to dramatyczne wydarzenie jeszcze mocniej wpłynęło na życie duchowe artysty. Rockman w programie Kuby Wojewódzkiego wyznał nawet, że jako katolik należy do jednej z najbardziej dyskryminowanych grup w Europie, polecał również wiarę w boga jako zastępstwo dla psychoterapii, za co mocno dostało mu się od fanów. – Ludzie płacą kupę pieniędzy na kozetkach, ale wiara jest za darmo. Nigdy się nie zawiodłem na Jezusie Chrystusie. Ty też możesz spróbować – namawiał, choć przed lat sam na terapię uczęszczał.

Najnowszy post Muńka Staszczyka na Instagriamie nie wywołał aż tylu komentarzy, ale wyraźnie ożywił fanów T. Love. Muzyk wrzucił do sieci zdjęcie swojego psa z różańcem i pochwalił religijność czworonożnego przyjaciela. – Nora jest bardzo religijna. Grzeczny Mops! (W pyszczku ma różaniec) – napisał na Instagriamie. Dobry żart?

Czytaj również:

Źródło: Pomponik.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie