Gospodarka

Nawet finału Euro 2020 nie przepuściła. Krystyna Pawłowicz dała upust swojej nienawiści do…zobaczcie zresztą sami

Krystyna Pawłowicz znów odleciała. Ten wpis dobitnie pokazuje, kto przegrał wczorajsze wybory

Niedzielny finał Euro 2020 wzbudzał wielkie emocje nie tylko w świecie sportu i fanów piłki. Mecz Anglii z Włochami z uwagą śledziła sama Krystyna Pawłowicz, która z tej okazji zamieściła na Twitterze kilka wpisów, w których dała upust swoim emocjom.

Krystyna Pawłowicz, była posłanka PiS i aktualnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego, dała się wciągnąć w wir emocji związanych z zakończonymi w niedzielę rozrywkami Euro 2020. Oczywiście wszystko komentowała za Twitterowym koncie, oczywiście – w swoim stylu…

Pierwsze oznaki piłkarskiej (?) gorączki byłej posłanki PiS poznaliśmy przy okazji meczu Polska – Szwecja w fazie grupowej. – Szwedzi!! Przed meczem ZWRÓĆCIE Polsce ZRABOWANY i wywożony flotyllami w czasie Potopu ogrom naszego narodowego dziedzictwa, pamiątki i skarby,które przetrzymujecie” – wypaliła na Twitterze.

Jej wypowiedź oczywiście trafiła do szwedzkich mediów i zrobiła się mała afera.

Finał Euro również poniósł Pawłowicz. Zaczęło się już przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Wszystko przez tęczowy samochodzik, który dostarczył piłkę na środek boiska. To akcja jednego ze sponsorów, a jej hasło głosi “Podczas finału Euro 2020 dzielmy się miłością. Razem”. To rozsierdziło byłą posłankę PiS.

– A teraz apolityczna UEFA… Piłkę na stadion na finał Euro 2020 ma wwieźć mini samochodzik obsmarowany satanistyczną tęczą… Jednak w tej UEFIE są “wierzący” – skomentowała.

Przed meczem i w jego trakcie pojawiały się kolejne “nieszablonowe” komentarze. Było o “transach”, którzy mają wystąpić na przedmeczowej uroczystości, arbitrze spotkania w purpurowym trykocie (purpurowe stroje z innej branży Pawłowicz nie przeszkadzają?), dostało się nawet…Bartoszowi Węglarczykowi. Słowem – jazda bez trzymanki.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego…Ludzie, no dajcie spokój…

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie