Polityka i Społeczeństwo

Nawet Cimoszewicz nie wytrzymał i rzucił kilka mocnych słów. “Mamy do czynienia z ludźmi, którzy tumanią naród”

screen/ YouTube/ Superstacja

Włodzimierz Cimoszewicz dołożył tak do pieca, że buty spadają. Jeszcze nie widzieliście tak zdenerwowanego byłego premiera.

Nie milkną echa konferencji Mariusza Błaszczaka i Mariusza Kamińskiego, na której w sposób dehumanizujący pokazano migrantów koczujących na polsko-białoruskiej granicy. Włodzimierz Cimoszewicz był gościem radia TOK FM i oprócz mocnego odniesienia się do skandalicznej konferencji, dołożył tak do pieca, że buty spadają.

– Prawda jest, że oni sami siebie ukarali.

Zwłaszcza ten, który komentował słynne zdjęcia, pokazał całemu krajowi, że jest głupkiem zupełnym – komentował Włodzimierz Cimoszewicz. Przyznał, że używa mocnych słów pod adresem ministrów (szczególnie szefa MSWiA). – Ale jak to inaczej określić? – pytał były premier.

Były szef resortu spraw zagranicznych nie ma wątpliwości, że nikt za ten skandal nie poniesie kary, tak jak nikogo nic nie spotkało, gdy media nagłośniły monstrualny nepotyzm PiS-owski w państwie.

– Mamy do czynienia z takim układem polityczno-koleżeńskim, który się wewnętrznie skleja, jest w gruncie rzeczy nie do rozbrojenia. W związku z tym będą się bronili do końca, to rodzaj oblężonej twierdzy. Ten problem może być rozwiązany tylko przez zmiecenie, odsunięcie od władzy. Mamy do czynienia z notorycznie łżącym premierem, z ministrami, którzy łamią prawo, z setkami a może nawet tysiącami przypadków obrzydliwego nepotyzmu. To są rzeczy nie do zaakceptowania w cywilizowanym, demokratycznym państwie – grzmiał na antenie TOK FM.

Jak podkreślił, “mamy do czynienia z ludźmi, którzy tumanią naród”. Ta konferencja będzie znana licznym politykom na świecie. Kłamią na tej konferencji. Dopuszczają się obrzydliwych przestępstw na tej konferencji, przy czym robią to w sposób pokazujący, że są ludźmi głupimi, którzy nawet nie potrafią sprawdzić tego, co mają do pokazania na tej konferencji. Niemoralni, odrażający i głupi – tak to niestety jest – komentował.

Źródło: TOK FM

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie