Polityka i Społeczeństwo

Nasz ulubiony poseł Konfederacji znowu szaleje. Wcześniej prezentował cycki w Sejmie, a teraz wyruszył na wojnę z torbami

Poseł Konfederacji, Dobromir Sośnierz ma problem z IKEA, szwedzką firmą produkującą meble. I nie chodzi o to, że Sośnierz kupił łóżko, na którym się nie wysypia. Chodzi o kolorowe, tęczowe torby.

Znaczna część polskiej prawicy już dawno popadła w paranoję, która prowadzi ją i jej przedstawicieli na wystawianie się na śmieszność. Piorunów – zabronić, bo to symbol Strajków Kobiet.

Tęczy – zabronić, bo to symbol tego obrzydliwego ruchu LGBT. I w tym kierunku poszedł Dobromir Sośnierz.

Poseł Konfederacji wyraźnie oburzył się na nowe torby sieci IKEA, ponieważ kojarzą mu się prawdopodobnie z miłością lub “ideologią” osób tej samej płci. Konkretnie – chodzi o wygląd popularnych reklamówek Storstomma, które są w tęczowych barwach. A to – zdaniem posła – światopoglądowy atak na polskie społeczeństwo.

– Nie tylko nie kupię tej szpetnej torby, ale w ogóle nic już nie kupię w Ikei. I do tego namawiam wszystkich, którzy nie życzą sobie, żeby strugacze mebli pouczali ich w sprawach światopoglądowych – napisał Sośnierz.

Tak na marginesie – całkowity dochód z jej sprzedaży toreb zostanie przeznaczony na 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. I tak zapamiętamy akcję ze sprzedażą tęczowych toreb. Dobrze, że poseł nie zrobił jeszcze na ten temat prezentacji, bo jeszcze by się skończyło jak na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Praw Kierowców.

Źródło: o2.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie