Polityka i Społeczeństwo

Narodowiec Marian Kowalski używa wulgaryzmu na wizji atakując PO. Zgadnijcie, co zrobił “dziennikarz” Rachoń

Gościem TVP Info był Marian Kowalski, dawny lider narodowców. W poniedziałek 10 stycznia w bardzo wulgarny sposób opisał polityków Platformy Obywatelskiej. Użył w odniesieniu do nich słowa su***syny.

Marian Kowalski przeklina na wizji

Kowalski pojawił się w porannym programie #Jedziemy w TVP Info. Tematem rozmowy były wysokie ceny energii.

Zdaniem prowadzącego show, Michała Rachonia, to wina Donalda Tuska.

– Ja tu filozofię, którą nie wiadomo dlaczego nazywa się liberalną, szkoła Balcerowicza i Tuska, nazywam po prostu klasyczną „szkołą menelskiej rodziny”, która po prostu wynosi sprzęty z domu i sprzedaje na wódkę. I tak to wyglądało za Balcerowicza. Co się da, to „opędzlować” za byle co i byle do następnej flaszki. Tak postępował Donald Tusk, gdy był premierem. Wszystko na sprzedaż – mówił z kolei Kowalski.

Uznał też krytykę rządu PiS ze strony polityków PO „hipokryzją”. – Byłem pełen obrzydzenia, jak widziałem kolejnych polityków Platformy broniących polskich piekarzy. Kto wyprowadził centra miast do galerii handlowych? Kto nastawiał przed tymi piekarniami zakazów parkowania samochodów? Kto wprowadzał drastyczne opłaty lokalne? Teraz te su***syny bronią polskich przedsiębiorców. To po prostu obrzydliwe – dodał.

Co gorsza, ani prowadzący program #Jedziemy Michał Rachoń, ani żaden z jego gości nie skomentowali wulgaryzmu, jaki padł z ust Kowalskiego.

Wina Tuska?

Wręcz fascynować może też narracja publicznych mediów i niektórych polityków z prawicy, według których rosnące ceny energii to wina Donalda Tuska. Co najwyżej, można byłoby krytykować za to zjawisko niemal wszystkie rządy, które rządziły Polską przez ostatnie lata. Sam PiS miał ponad 6 lat, by zniwelować potencjalne podwyżki. Jak widać, nie zrobił dostatecznie dużo, co odczuwamy teraz wszyscy.

Źródło: TVP Info

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie