Po godzinach

Największy czarodziej po stronie opozycji. Nie uwierzycie, ale Kosiniak-Kamysz dokonał prawdziwego cudu!

Fot. Flickr

Władysław Kosiniak-Kamysz zorganizował konferencję prasową na stacji Orlenu na temat cen paliw. W jej trakcie doszło do zjawiska paranormalnego.

Jak informował ponad tydzień temu portal e-pertol.pl, ceny paliw w Polsce zaczynają bić rekordy. Przy planowaniu wyjazdów wakacyjnych własnym samochodem, trzeba się mocno trzymać za portfel. Władysław Kosiniak-Kamysz zorganizował konferencję prasową na stacji Orlenu. W jej trakcie doszło do zjawiska paranormalnego.

Lider PSL z wykształcenia jest lekarzem i zapewne jego ręce oraz wiedza posiadana w głowie leczą w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Po tym co wydarzyło się na stacji Orlenu, można przypuszczać, że na studiach medycznych przeszedł jakiś tajny kurs z leczenia na odległość. Szef Ludowców uzdrowił… stację benzynową z korzyścią dla tankujących.

Było 4,13 (złotych). Średnia w czerwcu tego roku to jest 5,49. To wzrost o 33 procent. Na oleju napędowym to wzrost o 31 procent. Te tablice i tak nie nadążyły za cenami, które są za mną, na stacji Orlenu, w centrum Warszawy. Jest 5,66 – mówił na stacji przy ulicy Polnej w Warszawie.

To co się stało w trakcie konferencji, można tylko przypisać siłom nadprzyrodzonym Kosiniaka-Kamysza. Podczas konferencji…spadły ceny paliwa o 15 groszyMówisz i masz! Wzywamy Daniela Obajtka do obniżki cen na stacjach i 5 minut pózniej jest o 15 gr/l taniej. Wyrobili się jeszcze przed końcem konferencji PSL-u. o jak? Od jutra tour po innych stacjach? Jak się nie da, jak się jednak da! – napisał lider Ludowców.

Rzecznik partii Miłosz Motyka zapowiedział konferencje prasowe w całej Polsce.

Źródło – TVN24.pl

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie