Polityka i Społeczeństwo

Najśmieszniejsze teksty o Jacku, czyli jak internety zaorały Protasiewicza

Jacek Protasewicz nie ma ostatnio dobrej prasy. Jak nie pijackie ekscesy na lotnisku we Frankfurcie, to wyrzucenie z Platformy i zawiązanie nowego koła sejmowego z tuzami polskiej polityki: Michałem Kamińskim i Stefanem Niesiołowskim.

Wczoraj jednak pan Jacek przeszedł samego siebie. Wdał się w wulgarną przepychankę z internautami na Twitterze, pośrednio nazywając swojego rozmówcę skurwysynem, który uprawia seks z owcą i wącha klej.

Najśmieszniejsze teksty o Jacku Najśmieszniejsze teksty o Jacku

Jedno z przekleństw zostało wykropkowane, więc być może Pan Poseł będzie się tłumaczył, że miał na myśli sukinsyna. To raczej nie postawi go w lepszym świetle. Od parlamentarzystów oczekujemy więcej niż od przysłowiowego Zenka spod budki z piwem. Niestety, Protasewicz niewiele sobie z tego robi.

Nie wiadomo, co poeta miał na myśli. Może poseł chciał zgasić rozmówcę, swoją niesamowitą erudycją i pokazać mu swoją wyższość ?

Niestety Protasewicz trafił jak kulą w płot, bardzo szybko stając się przedmiotem żartów internautów, którzy słusznie wytkneli bu brak kultury i chamstwo.

Nie wiadomo również, czy i tym razem poseł działał w stanie wskazującym? Tak, czy siak Twitter i inne zakątki internetów mają z Protasiewicza niezłe używanie.

Zebraliśmy dla Was najlepsze cięte riposty:

Najśmieszniejsze teksty o Jacku Najśmieszniejsze teksty o Jacku Najśmieszniejsze teksty o Jacku Najśmieszniejsze teksty o Jacku protasiewicz-7 Najśmieszniejsze teksty o Jacku Najśmieszniejsze teksty o Jacku

Panie Jacku, mamy dla Pana radę, rodem z trylogii Sienkiewicza: “Kończ waść, wstydu oszczędź”.

fot. P. Drabik/flickr

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie