Po godzinach

Najman przebija samego siebie. Wojownik-celebryta wyzwał na pojedynek… Zbigniewa Bońka! “To niesamowity mądrala”

Screen/ YT/ Marcin Najman Official

Po walce na gali MMA VIP 3 Marcin Najman szuka nowych rywali. Po pokonaniu Ryszarda “Szczeny” Dąbrowskiego wyzwał na pojedynek Jacka Murańskiego i Zbigniewa Bońka.

Najman szuka przeciwników

Przypomnijmy, że Najman oprócz bycia uczestnikiem gali MMA VIP 3 był także jej współorganizatorem. Po zwycięstwie nad Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim były bokser, który słynie raczej z przegranych walk, a nie sukcesów, szybko zaczął szukać nowych rywali.

– Wiecie jak to jest z moimi pożegnalnymi walkami.

Rysiu musi podnieść swój poziom, żeby dostać ze mną rewanż. Ja na dzisiaj mam już tylko dwóch rywali, z którymi mogę wyjść. To jest Jacek Murański i Zbyszek Boniek, bo to też niesamowity mądrala krzyczał do publiczności Najman. – Po nowym roku powinno dojść do walki z Murańskim. A gdyby Zibi Boniek chciał parę groszy zarobić, to zapraszamy go – dodał.

W przeszłości Marcin Najman kilkukrotnie wdawał się już w ostrzejsze dyskusje zarówno z Murańskim, jak i z Bońkiem. Tyle że co innego kłótnie, a co innego walka na pieści. Tym bardziej, że były bokser ma 42 lata, a były szef PZPN – 65. Już choćby z tego powodu walka byłaby – delikatnie mówiąc – nierówna. Pomijając kwestie doświadczenia w sztukach walki.

Internauci kpią jednak z Najmana i przewidują, że walka z byłym gwiazdorem reprezentacji Polski i Juventusu skończyłaby się porażką wojownika-celebryty.

Oczywiście Najman ponownie szuka rozgłosu i atencji – zapewne stąd te dziwne propozycje. Mamy jednak dla niego inną propozycję: może turniej szachowy z oboma panami?

Źródło: Interia.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie