Po godzinach

Najman obala teorię globalnego ocieplenia. Nie uwierzycie, jakich argumentów użył

Screen TVP Info

W kwietniu pogoda nas nie rozpieszczała. Temperatury nie były – delikatnie mówiąc – wiosenne. Wszystko to sprowokowało prof. Marcina Najmana do zadania ważnego pytania. – Gdzie jest to ocieplenie klimatu? – pyta w nagraniu opublikowanym na Facebooku.

Najman obala teorię globalnego ocieplenia

Najman postanowił publicznie zadać ważne pytanie.

Możecie mi powiedzieć, gdzie jest to ocieplenie klimatu, o którym ci biznesmeni, którzy wymyślili ten deal, cały czas mówią? – pyta w social mediach. Dowód na to, że globalne ocieplenie to tylko wymysł cwanych przedsiębiorców? Najmanowi jest zimno, a tak mroźnego kwietnia tak starzy ludzie, jak on nie pamiętają! “No pi*dzi tak…!” – rzuca kolejnym empirycznym dowodem. Trudnym zresztą do podważenia.

Dalej poznajemy cierpienia nie tak już młodego Marcina.

– Na spacer chciałem iść. Ja nie wiem, czy to są trzy czy cztery stopnie, a zaraz się maj zaczyna – mówi rozczarowany pogodą Najman. – Ludzie, gdzie wy macie to ocieplenie klimatu? Wy się zastanówcie – dodaje.

Już wcześniej mówił, że z globalnym ociepleniem jest coś nie tak. – Od wielu, wielu lat istnieje na świecie lobby, które pod przykrywką ocieplania się klimatu, wyciągnęło na ten cel z gospodarek całego świata tryliony dolarów. To jest największy numer, jaki znam. Mówiąc wprost: największy przekręt, o jakim kiedykolwiek słyszałem – mówił na YouTube.

Globalne ocieplenie jest, ale to nie tak, jak nam mówią

Dodał, że nie neguje ocieplenia klimatu, ale to nie jest związane z działalnością człowieka. – Ziemia powstała 4,5 miliarda lat temu i klimat na zmienia się nieustannie, a człowiek nie ma tu nic do rzeczy – tłumaczy.

Globalne ocieplenie od dawna budzi kontrowersje. Temat wymaga jednak poważnych dyskusji. Trzeba jednak uznać, że były sportowiec mocno spłyca tę kwestię.

Źródło: Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie