Polityka i Społeczeństwo

Najbardziej znienawidzony polityk w tym kraju odpowiada hejterom. Kupujecie to?

Gdzie można odnaleźć Pawła Kukiza? W zawłaszczonej przez władzę Polskiej Agencji Prasowej i na prorządowym portalu. Kukiz zabrał głos w sprawie głosowania.

Paweł Kukiz stal się elementem przykładającym rękę do wywrócenia demokratycznego ładu. W ponownym głosowaniu w sprawie odroczenia obrad Sejmu trzech posłów Kukiz’15 zmieniło zdanie i zagłosowało razem z Prawem i Sprawiedliwością.

Obrót o 180 stopni zajął im dwie godziny, a internauci zajmują się grupką kolesi już pond 48 godzin. Paweł Kukiz narzeka na hejt, który de facto jest reakcją obronną obywateli, broniących fundamentów demokracji.

Wielki rewolucjonista i antysystemowiec nie odważył się na stanięcie twarzą w twarz z dziennikarzami Polsatu News i TVN24. Swoje wizyty w obu telewizjach odwołał, a od TVN-u domaga się w malignie jakiś przeprosin. Zatem do jakich mediów poszedł nasz rozgrzany światoburca? Pawła Kukiza można spotkać w zawłaszczonej przez władzę Polskiej Agencji Prasowej i na prorządowym portalu wPolityce.pl. To tam teraz gra koncerty.

Muzyk skomentował hejt jaki zawładnął internetem – Nie chcę się w to angażować. To świadczy tylko o tych, którzy taką formułę tego hejtu przyjęli(…)Niestety taka jest ta kultura piewców miłości, tolerancji i wolności mediów – powiedział, bezczelnie jeszcze nawiązując do zamordowanego Pawła Adamowicza.

Padło także pytanie o “korupcję polityczną” – Mam czyste sumienie. Od sześciu lat nie chcę żadnych stanowisk i funkcji. Jestem ostatnią osobą w tym Sejmie, która by takich rzeczy się dopuściła. Niczego nie chcę, oprócz ustaw – odpowiedział.

Źródło: wPolityce.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie