Po godzinach

Nadciąga “jedyny słuszny przekaz”. Tomasz Sekielski ostrzega przed poważnym zagrożeniem

Tomasz Sekielski
Facebook/ tomaszsekielski

– PiS dostaje do ręki potężny oręż propagandowy, który wykorzysta. Spójrzmy, co dzieje się z TVP, która stała się TV PiS. Tam już nikt niczym się nie przejmuje – tam jest chamska propaganda, manipulacja i kłamstwo – mówi Tomasz Sekielski w filmie opublikowanym na Facebooku.

O czym mówi Tomasz Sekielski i dlaczego akurat teraz zdecydował się nagrać ten film, w którym zwraca się do odbiorców mediów? Chodzi oczywiście o przejęcie Polska Press przez Orlen, a co za tym idzie – przejęcie przez paliwowy, państwo koncert setek lokalnych redakcji.

Popularny dziennikarz, autor głośnych filmów “Nie mów nikomu” i “Zabawa w chowanego” nie ma wątpliwości. Propagandowa tuba PiS-u rozkręca się. – Teraz, kiedy nafciarze z Orlenu położyli na nim łapę, wyobrażam sobie, że będzie jeden jedyny słuszny przekaz – mówi Sekielski.

– To są bardzo ważne sprawy. PiS dostaje do ręki potężny oręż propagandowy, który wykorzysta. Spójrzmy, co dzieje się z TVP, która stała się TV PiS. Tam już nikt niczym się nie przejmuje – tam jest chamska propaganda, manipulacja i kłamstwo – dodał.

Sekielski zaapelował również do odbiorców mediów, aby nie dali się wkręcić w tryby machiny, która będzie wypuszczała tylko wygodne dla władzy informacje. – Wybierajcie media niezależne od nafciarzy. Jeśli nawet nie są doskonałe, kupujcie gazety, które nie są powiązane i nie będą powiązane z Orlenem. Bądźcie świadomymi odbiorcami mediów. To od was zależy, czy wolne media przetrwają – zaapelował Tomasz Sekielski.

https://www.facebook.com/watch/?v=185691949955968

Źródło: Onet

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie