Polityka i Społeczeństwo

Na Nowogrodzkiej powinni spalić się ze wstydu. Polski Ład zmiażdżony przez suwerena!

Na Nowogrodzkiej powinni spalić się ze wstydu. Nowy sondaż dobitnie pokazuje klapę Polskiego Ładu. Blisko 38 proc. Polaków wskazuje, że straciło na nowym programie PiS.

W zamyśle PiS Polski Ład miał być nowym 500 Plus – programem, który wywinduje poparcie w górę i zapewni zwycięstwo w wyborach. Okazał się jednak bublem, który wprowadził totalny chaos. Wielu Polaków z przerażeniem spostrzegło, że dostają niższe pensje, przedsiębiorcy nie wiedzą, jak się rozliczać, a rząd potęguje bałagan, wprowadzając co chwila nowe poprawki i poprawki do poprawek. Za falstart Polskiego Ładu stanowisko stracił minister finansów Tadeusz Kościński, ale obywateli chyba niezbyt to pociesza Tym bardziej, że Ład firmował sam premier Mateusz Morawiecki, a o Kościńskim jeszcze niedawno niewiele kto słyszał.

Nowy sondaż przeprowadzony dla RMF FM i „Dziennika Gazety Prawnej” przez United Surveys dobitnie pokazuje klęskę Polskiego Ładu. Polaków zapytano, czy skorzystali na zmianach wprowadzonych wraz z nowym programem PiS. Wyniki są kompromitujące dla Nowogrodzkiej.

Aż 37,7 proc. ankietowanych uważa, że na Polskim Ładzie straciło, w tym 11,1 proc. wybrało odpowiedź „zdecydowanie”. 42,7 proc. badanych nie widzi różnicy (więc po co było wprowadzać chaos?). Zaledwie 19,6 proc. deklaruje, że dzięki nowemu programowi zyskało.

Kilka dni temu RMF FM i „Dziennik Gazeta Prawna” opublikowały sondaż United Surveys, w którym Polacy wskazali, kto powinien ponieść odpowiedzialność za Polski Ład. Aż 36,1 proc. badanych uznało, że powinien być to Mateusz Morawiecki.

Czytaj również:

Źródło: RMF FM

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie