Pandemia Polityka i Społeczeństwo

Na finiszu kampanii Trump na poważny problem. Chodzi o… seks

Była modelka Amy Dorris oskarża teraz Donalda Trumpa o molestowanie seksualne. Chodzi o odległą przeszłość. Do wszystkiego miało dojść w czasie turnieju tenisowego US Open w 1997 roku.

Trump molestował Amy Dorris?

Amy Dorris miała wtedy tylko 24 lata.

Jak twierdzi, została wtedy wykorzystana przez Trumpa. O sprawie napisał dziennik “The Guardian”.

Dorris nie jest już dziś modelką. Powraca jednak na pierwsze strony gazet. Jak twierdzi, dokładnie 5 września 1997 roku Donald Trump molestował ją podczas turnieju rozgrywanego w Nowym Jorku. Zrobił to w loży VIP.

Na czym dokładnie miało polegać molestowanie? – Po prostu wepchnął język do mojego gardła, a ja go odpychałam. I wtedy jego uścisk stał się mocniejszy, a jego ręce obmacywały mnie ​​po moim tyłku, moich piersiach, moich plecach, wszystkim – mówi po latach w wywiadzie Dorris.

Twierdzi, że była po tym “chora” i czuła się “skrzywdzona”. Ponoć chciała o sprawie opowiedzieć już w 2016 roku, ale bała się, że skandal zaszkodzi jej bliskim.

Prawnicy Trumpa zaprzeczają

Prawnicy Trumpa oczywiście stanowczo wszystkiemu zaprzeczają. Twierdzą, że modelka wcześniej nie zgłaszała zarzutów ani Trumpowi, ani organom ścigania. Twierdzą, że wszystko to polityczna gra.

Źródło: YouTube

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie