Morawiecki pokazał jak spędza majówkę i zadał internautom TO pytanie. Bezlitosne odpowiedzi, nie tego spodziewał się premier

Mateusz Morawiecki lubi dzielić się w mediach społecznościowych prywatnymi fotkami. Tym razem premier pokazał, jak spędza majówkę.

PiS szaleje w necie

Połączenie Prawa i Sprawiedliwości z działalnością w sieci przynosi zazwyczaj skutek odwrotny do zamierzonego. Szczególnie wtedy, gdy politycy partii rządzącej próbują być tacy fajni, spoko i na luzie. Kilka miesięcy temu szlaki w tej dziedzinie przecierał Piotr Wawrzyk, który przedstawiał użytkownikom Twittera „gościa specjalnego” swojego kanału, prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Ale prawdziwą bombą mediów społecznościowych był występ Radosława Fogla. – Za co tak naprawdę nienawidzicie PiS-u? – zapytał kilka tygodni temu. – Czy wy w ogóle wiecie cokolwiek o Prawie i Sprawiedliwości? – zastanawiał się na nagraniu polityk partii rządzącej. – Waszą nienawiść ukształtowały teksty Cypisa i Maty. Nie wiecie nic o naszych programach, o naszej polityce, o tym, co nam się udało zrobić przez te osiem lat – przekonywał były rzecznik PiS. Trudno nie odnieść wrażenia, że Fogiel potraktował odbiorców protekcjonalnie, jak głupków, którzy nie mają swojego zdania. Ale szybko i słono za to zapłacił.

Morawiecki na majówce

Tym razem Mateusz Morawiecki postanowił wrzucić do sieci kilka fotek z majówki. To nie pierwszy raz, gdy premier pokazuje kulisty swojego prywatnego życia. Pamiętacie legendarne zdjęcie, które stało się memem, gdy Morawiecki podnosił przy choince swojego kilkuletniego syna? Premier dzielił się swego czasu też randką przy winku ze swoją żoną. Pora na majówkę: las, rowery, koniki.

– Madzia jest opiekunką źrebaka a ja ojcem chrzestnym „Helenki”. Początek majówki spędzam aktywie z rodziną! A państwo jak? – zapytał na swoje nieszczęście premier.

Pod jego postem w ciągu kilkunastu godzin pojawiła się ponad tysiąc komentarzy. – A Państwo jak? Biedniej niż Pan Premier, bo ceny poszły w górę, ale na szczęście za zatankowanie 30 litrów benzyny na Orlenie można dostać hot-doga gratis – napisał jeden z użytkowników Twittera. – Ale durne, propagandowe, PR-owe żenua. Ja niestety nie spędzam go aktywnie bo dzięki polityce PIS-owskich złodziei nie stać mnie na rower – napisała inna osoba. – My zbieramy na miskę ryżu i suchy chleb dla konia. Nie mamy milionów złotych zainwestowanych w obligacje – brzmiał inny wpis.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *