Po godzinach

Monika Olejnik bierze przykład z Holeckiej? Tak żenującej “Kropki nad i” chyba jeszcze nie było

Shutterstock

Monika Olejnik słynie z tego, że prowadzi program “Kropki nad i”. W ostry sposób przepytuje w nim polityków z każdej opcji. Zdaniem internautów, 7 czerwca stało się jednak coś dziwnego. Gdy gościem dziennikarki był Szymon Hołownia, ta potraktowała go aż nazbyt grzecznie.

Monika Olejnik, Szymon Hołownia i wywiad bez pieprzu

Program Olejnik po raz pierwszy pojawił się na antenie TVN w październiku 1997 r. Od 11 września 2006 r. jest emitowany przez TVN24. Możemy go oglądać aż cztery dni w tygodniu.

Gdy wszyscy widzowie przyzwyczaili się już do ostrego stylu dziennikarki, 7 czerwca stało się coś zaskakującego. Chodzi o program z udziałem Szymona Hołowni.

Po zakończeniu emisji “polski” Twitter zapłonął! Hasło “Olejnik” stało się jednym z najczęściej powtarzanych w polskich tweetach. Powód? Spokojne zachowanie kontrowersyjnej dziennikarki.

U Olejnik nic się nie działo. Same łatwe pytania i nudne odpowiedzi”, “Doczekam się normalnego wywiadu Olejnik z Hołownią? Czy to już zawsze będzie kawusia u cioci na imieninach? – pisali zaskoczeni widzowie.

“Dzisiejsza rozmowa Moniki Olejnik z Szymonem Hołownią zostanie okrzykniętą najlepszym filmem romantycznym – kogel-mogel w czasach zarazy” – pisała inna internautka. “Nawet nie przypuszczałam, że pani Monika Olejnik potrafi się tak milutko uśmiechać do swojego rozmówcy i to przez pełne 20 minut” – zauważyła inna osoba.

“Słodko było, zupełnie jak przy oglądaniu wywiadu Holeckiej z Kaczyńskim” – napisał ktoś jeszcze inny, nawiązując do wywiadu dziennikarki TVP z liderem PiS.

Zdaniem jednego z internautów, nie był to wywiad, a “mizianie”.

Ktoś inny zasugerował, że Hołowni należałoby zadawać trudniejsze pytania.

https://twitter.com/hojker/status/1401904091660443648

Padły też uwagi, że Olejnik nie wszystkich polityków traktuje tak samo.

https://twitter.com/Kopyto_Jakub/status/1401914837354045446

Pojawiły się też tweety wprost uderzające w Hołownie.

Źródło: Twitter, TVN24

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie