Polityka i Społeczeństwo

Modelka-skandalistka powraca i tłumaczy swoje słowa o “żydostwie” i LGBT. Wierzycie jej?

Samuela Górska, modelka, która na spotkaniu wyborców Konfederacji wypowiedziała kontrowersyjne słowa o Żydach i LGBT, udzieliła teraz wywiadu, w którym tłumaczyła, o co jej chodziło.

Samuela Górska wraca

Choć po swojej głośniej wypowiedzi Górska zniknęła, teraz udzieliła wywiadu telewizji wRealu24.

– Nie kryłam się nigdy z moimi poglądami. Podczas ważnych wydarzeń byłam aktywna w swoich social mediach. Wystarczy spojrzeć na moje profilówki: Konfederacja, Głosuję na Bosaka, Piękno Kobiet, Antyfeministka, Przeciw Aborcji, wszystko jasne, Prawak – powiedziała.

Chciała też wytłumaczyć, o co chodziło jej, gdy mówiła o “żydostwie”.

Nie rozumiem, dlaczego ludziom w Polsce tak bardzo źle kojarzy się to słowo, ponieważ to nie jest wcale słowo obraźliwe. Żydostwo to jest całkiem normalne słowo (…) Polecam państwu oswajać się z tym słowem, przećwiczyć przed lustrem – mówiła. – Mówiąc, że nie chcę żydostwa, żydystów, mam na myśli, że nie chcę w Polsce izraelskich wpływów. Mnie absolutnie nie chodzi o ludzi, którzy wyznają judaizm. Nie jestem ani rasistką, ani antysemitką, ani nawet homofobką. Jestem bardzo tolerancyjną osobą, przede wszystkim wolność ma dla mnie ogromne znaczenie – dodała.

Ofiara mediów

Jej zdaniem jest ofiarą manipulacji mediów. Potem weszła na temat LGBT, czyli drugiej kwestii, która padła w jej wypowiedzi.

– LGBT ja traktuję jako nurt, ideologię, organizację i nie każdy gej i lesbijka utożsamiają się z tym nurtem. Niektórzy geje i lesbijki twierdzą, że ci ludzie psują im wizerunek. Mówią, że są normalni, a nie zachowują się normalnie. A są normalni geje, których znam, których lubię i szanuję (…) Marzę o tym, by w Polsce dyskusja toczyła się wokół tego, co od pasa w górę, a nie od pasa w dół – powiedziała.

“Pochwaliła” jednak też Lewicę.

Lewica zrobiła mi reklamę wartą setki tysięcy złotych. Teraz więcej osób wie, kim jest Samuela Górska i więcej osób może usłyszeć, co mam do powiedzenia, więc będę mówić – dodała.

Źródło: wRealu.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie