Kultura Po godzinach

Mocny głos Wojciecha Manna ws. zmian w Trójce. “Barbarzyńcy, sami nie umieją zbudować niczego wartościowego”

Wojciech Mann odchodzi z Trójki

Jeśli ktoś myślał, że zamieszanie dot. Trójki dobiegło końca, mylił się. Kolejna legenda redakcji, Wojciech Mann, napisał post odnoszący się do ostatnich wydarzeń, które miały miejsce w rozgłośni.

Zamieszania ciąg dalszy

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie opinię publiczną poinformowano o zmianie na stanowisku dyrektora w Programie III Polskiego Radia. Jakuba Strzyczkowskiego zastąpił Michał Narkiewicz-Jodko.

“Zarząd Polskiego Radia S. A. podjął decyzję o powołaniu na stanowisko dyrektora Programu III z dniem 20.08.2020 Michała Narkiewicza-Jodko, dyrektora Agencji Muzycznej Polskiego Radia, który pozostanie nadal dyrektorem Agencji. Zadaniem nowego dyrektora będzie wypracowanie wraz z zespołem nowej koncepcji rozwoju Programu III, który ma mieć profil muzyczno-kulturalno-rozrywkowy”

– argumentowano zmianę.

W efekcie jednak w radiowej Trójce doszło do zamieszania. Część dziennikarzy postanowiła udać na urlop lub zwolnić. Jednocześnie  audycje były zawieszane lub zamieniane na inne. Miały miejsc problemy organizacyjne. 

Wojciech Mann komentuje

Wszystko to postanowił w poście na Facebooku skomentować Wojciech Mann. Dziennikarz i żywa legenda na rynku muzycznym, który do tego był związany rozgłośnią przez kilkadziesiąt lat, ale złożył wypowiedzenie kilka miesięcy temu, napisał dość smutną w swoim przekazie wiadomość:

“Żegnaj Trójko…

Garstka naiwnych jeszcze wierzyła, ale siły były nierówne. Barbarzyńcy, sami nie umiejąc zbudować niczego wartościowego, niszczą tych, którzy to potrafią.

A ludność, zadowolona z taniej kiełbasy i tanich igrzysk, obojętnie się przygląda.”

Żegnaj Trójko…Garstka naiwnych jeszcze wierzyła, ale siły były nierówne. Barbarzyńcy, sami nie umiejąc zbudować…

Opublikowany przez Wojciech Mann Official Wtorek, 25 sierpnia 2020


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie