Polityka i Społeczeństwo

Mocne poparcie dla prezydenta Warszawy. “Zdecydowanie będę głosowała na pana Rafała Trzaskowskiego”

Rafał Trzaskowski

W niedzielę gościem “Debaty Faktów” w TVN24 był Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent w samych superlatywach wypowiadał się o sobotnim przemówieniu Rafała Trzaskowskiego – Samo wystąpienie było merytorycznie istotne. Zaprezentował się on tam nie jako kandydat jednej partii, a raczej jako ten zdolny do poszukiwania kompromisów, wspólnoty – mówił w programie. Dodał także, że kandydat Koalicji Obywatelskiej jest w stanie się zwrócić zarówno do elektoratu prawicowego i lewicowego. W pierwszej turze Kwaśniewski zagłosuje na Roberta Biedronia.

W programie “Newsroom” emitowanym na stronach Wirtualnej Polski (wp.pl), gościła dzisiaj Jolanta Kwaśniewska, żona Aleksandra Kwaśniewskiego.  Była pierwsza dama, ma całkowicie innego faworyta w pierwszej turze wyborów prezydenckich – Zdecydowanie będę głosowała na pana Rafała Trzaskowskiegoogłosiła w programie.

Jolanta Kwaśniewska mówiła także, że bardzo uważnie śledzi drogę polityczną aktualnego prezydenta Warszawy – Podoba mi się jako wyrazisty polityk, który potrafi porywać tłumy. Ogromnie podobało mi się jego ostatnie wystąpienie w Poznaniu. Cieszy mnie, że stara się tak chłodzić, troszeczkę studzić emocje, które rzeczywiście są w tej chwili na bardzo, bardzo wysokim poziomie – mówiła.

Żona byłego prezydenta uważa, że Rafał Trzaskowski jest odpowiednim kandydatem do objęcia funkcji głowy państwa – Jestem głęboko przekonana, że przy jego obecnej drodze, przy tej drodze, którą przeszedł, jest odpowiednią osobą, przygotowaną do pełnienia tego najwyższego urzędu.(…)Będę głosowała na Rafała Trzaskowskiego. Chciałabym, żeby ten mój jeden głos, mógł podnieść jego rankingi już w pierwszej turzepowiedziała Jolanta Kwaśniewska.

Źródło WP.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie