Po godzinach

Misiewicz triumfalnie prezentuje prestiżową statuetkę. Nie uwierzycie, za co polityczny celebryta został nagrodzony!

Misiewicz wystartuje na prezydenta ważnego miasta?

Bartłomiej Misiewicz był symbolem obciachu i obłudy państwa PiS. Teraz bryluje na salonach jako celebryta. I nawet odbiera nagrody.

Gdyby porównać zdjęcia Bartłomieja Misiewicza z czasów jego niesławnej kariery w MON a tych dzisiejszych, robionych na ściankach, to widzimy na nich innych ludzi. Po byłym pupilu Antoniego Macierewicza nie ma już śladu.

Teraz widzimy wziętego celebrytę, poważnego przedsiębiorcę, który chadza na głośne premiery i wprowadza na rynek własną markę wódki.

Ta zmiana została dostrzeżona także przez Kapitułę Konkursu Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców. Konkurs ów, jak czytamy na stronie internetowej, “ma na celu upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej, a także wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych”. Co ciekawe, patronuje jej ministerstwo rozwoju, co nadaje jej polityczny wydźwięk.

Gala z okazji XXIII edycji konkursu odbyła się w Warszawie. Bogatszy o prestiżową statuetkę wyszedł z niej właśnie Bartłomiej Misiewicz.

Podczas XXIII Gali Wiktorii w Warszawie otrzymałem statuetkę „Super Wiktora – Metamorfoza Roku 2020”. Jestem zaszczycony i serdecznie dziękuję za to wyróżnienie – napisał dumny Misiewicz w swoich mediach społecznościowych.

Szczęśliwy laureat pomylił lekko nazwę nagrody – to Super Wiktoria, ale prawdopodobnie ta drobna literówka była efektem nadmiaru emocji. Cóż, na SuperWiktora – nagrodę przyznawaną przez Akademię Telewizyjną – być może też przyjdzie czas. Wówczas Misiewicz znalazłby się w gronie takich sław, jak Roman Polański, Andrzej Wajda czy Lech Wałęsa… Ale to melodia przyszłości. Póki co może z dumą postawić na półce Super Wiktorię z satysfakcją, że jego metamorfoza została doceniona. Nic tylko uczcić ten sukces kieliszkiem Misiewiczówki!

Nagroda dla Misiewicza wywołała mnóstwo komentarzy:

https://twitter.com/KuczynskiG/status/1317546256558936064

https://twitter.com/jzajac_tweets/status/1317555226677858306

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie