Polityka i Społeczeństwo

Miller raczej nie darzy sympatią Czarzastego i nie kryje tego. “To popis bezczelności i cynizmu”

Leszek Millera

Leszek Miller skomentował słowa Włodzimierza Czarzastego skierowane do wicemarszałkini Gabrieli Morawskiej-Staneckiej. Były premier poszedł na ostro.

Lewica ma potężny problem z Włodzimierzem Czarzastym. Koalicja lewicowych partii przez prawie dwa tygodnie siedziała na bombie zegarowej za sprawą plotek o telefonie, jaki miał wykonać Włodzimierz Czarzasty do wicemarszałkini Senatu Gabrieli Morawskiej-Staneckiej. Wybuch nastąpił w weekend, gdy “Gazeta Wyborcza” opublikowała wywiad z Morawską-Stanecką.

Potwierdziły się wszystkie plotki o “odstrzeleniu” – Później jeszcze powiedział mi takim językiem: już było między nami tak dobrze i znowu to zepsułaś, idziesz ze mną na wojnę – mówiła w rozmowie. To była reakcja na słowa, że “nie musi się z Czarzastym we wszystkim zgadzać”.

O zachowanie Włodzimierza Czarzastego pytany był Leszek Miller, który był gościem programu “Gość Wydarzeń” w Polsat News.

To po prostu wypowiedź haniebna. To popis bezczelności i cynizmu. W polityce tkwię od dawna, ale nie przypominam sobie, by jakikolwiek poważny polityk powiedział do innej polityk, do kobiety coś takiego. To po prostu szokujące – mówił były premier.

Eurodeputowany mówił również o kobietach na Lewicy, które zamilkły. Leszek Miller podkreślił, że na Lewicy jest wiele kobiet, które podziwia – Nie boją się zadrzeć z policją, bronić swojego zdania – mówił.

Zamiast stanąć w obronie swojej koleżanki, to one milczą. Przypominają przestraszone myszki, które nagle widzą kota i drżą ze strachu – opisywał obrazowo.

Przedwczoraj sejmowa reporterka “Gazety Wyborczej”, rozpytywała posłanki Lewicy o to, czy Włodzimierz Czarzasty powinien zostać ukarany i przeprosić. Dopiero po kilku próbach udało się z nich wydobyć odpowiedź na takie pytania i nie były to twarde deklaracje wypowiedziane z ogromnym przekonaniem.

Źródło PolsatNews.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie