Polityka i Społeczeństwo

Miał być na kwarantannie, poszedł na posiedzenie rządu? Dworczyk musi gęsto tłumaczyć się z tego zdjęcia

Minister Dworczyk
Flickr.com/KPRM

Artur Dziambor z Konfederacji wypatrzył na zdjęciu z posiedzenia Rady Ministrów Michała Dworczyka. Minister w tym czasie miał być na kwarantannie.

Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych. Trwa czarna seria elit rządzących. Po pośle Przemysławie Czarnku, który odwiedził w szpitalu babcię, teraz Michał Dworczyk został przyłapany na gorącym uczynku i to za sprawą zdjęcia umieszczonego przez Prawo i Sprawiedliwość na Twitterze.

Może Dworczyk przepisów nie złamał, ale wydźwięk całej sytuacji w warunkach 4 tys. zakażeń dziennie, wprowadzenia na terenie Polski żółtej strefy i apeli o przestrzeganie zaleceń sanitarnych jest co najmniej niewygodny dla obozu rządzącego.

Artur Dziambor z Konfederacji wypatrzył na zdjęciu Michała Dworczyka, który w poniedziałek trafił na kwarantannę.

– Panie Ministrze @MichałDworczyk, dwa pytania: Czy to jest zdjęcie z dzisiejszego spotkania? i jeżeli tak: Jak uzyskać zwolnienie z kwarantanny? Pytam, bo wiem, że wpadł Pan w kwarantannę tego samego dnia, co ja i zgodnie z WASZYM rozporządzeniem, mamy jeszcze do odsiadki 5 dni – zapytał poseł.

Michał Dworczyk potwierdził autentyczność zdjęcia, a zwolnienie z kwarantanny otrzymał od Głównego Inspektora Sanitranego. “Podziękował” również za falę hejtu, na co odpowiedział Dziambor.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie