Po godzinach

Mem z Markiem Suskim podbija internet. Poseł PiS uchyla rąbka tajemnicy w kwestii podwyżki cen paliw.

Marek Suski nie ma ostatnio dobrej passy. Poseł PiS znany jest z tego, że każda jego wypowiedź ma szansę stać się uwieczniona za pomocą nieskończonej ilości memów, a to z uwagi na bardzo duży stopień oderwania polityka dobrej zmiany od rzeczywistości i ogromną lojalność wobec Jarosława Kaczyńskiego. Te dwie cechy stanowią prawdziwą mieszankę wybuchową, windując Suskiego na piedestał polityków, którzy lubują się w absurdalnych, wręcz komicznych wypowiedziach.

Ostatnio jednak Suski przeszedł samego siebie,  wspinając się na wyżyny w kwestii podlizywania się politycznym zwierzchnikom. W wywiadzie dla wPolityce.pl tak bardzo chciał bowiem pochwalić prezesa PiS, że postanowił porównać go do… Józefa Piłsudskiego. Jakby tego było mało okazało się, że nie tylko obie postacie stoją w jednej lidze jeśli chodzi o zasługi dla Polski, to na dodatek Jarosław Kaczyński jest tym, komu nasz kraj więcej zawdzięcza: “Jest to polityk, który swoje dokonania, jeśli mówić o niwie politycznej, ma nawet większe od Józefa Piłsudskiego”.

Z racji, że jednym z tematów, który rozpala ostatnio opinię publiczną do czerwoności, jest wprowadzenie nowej opłaty paliwowej, która siłą rzeczy przełoży się na ceny na stacjach, nie mogło w tej kwestii zabraknąć komentarza ze strony Marka Suskiego. Tym razem mamy co prawda do czynienia z memem, czyli sfabrykowaną wypowiedzą pana posła, ale każdy, kto choć trochę śledzi jego dokonania, wie, że autor słynnych słów o Carycy Katarzynie, które padły podczas przesłuchań komisji ds. Amber Gold, zdaje sobie sprawę z faktu, że Suski jest zdolny wypowiedzieć praktycznie każdą głupotę, bez większego zastanowienia.

W tym przypadku okazuje się, że nie mamy się czego obawiać, gdyż paliwo nie zdrożeje w całej Polsce, a jedynie na…

https://twitter.com/magdalena1909/status/994837056252760064?s=21

Mem to niby fejk, ale jak dobrze oddaje otaczającą nas rzeczywistość. Wystarczy poczekać kilka dni, a poseł Suski z pewnością zaszczyci nas wypowiedzą, która będzie tak absurdalna, że wszyscy będą się zastanawiać, czy miała miejsce na prawdę…

Fot. Shutterstock/ajt

                                  POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media - wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia

Ładowanie