Pandemia Polityka i Społeczeństwo

Melania też ma dość Trumpa. Będzie głośny rozwód?

Plan PiS zawiódł. Trump miał tego nie zobaczyć
Fot. Shutterstock

Jak podaje CNN, w ostatnich tygodniach Melania Trumpa miała już nie spać z mężem. Przeniosła się do osobnej sypialni. Ponoć życie małżeńskie pary prezydenckiej nie było nazbyt szczęśliwe. Czy teraz ex-pierwsza dama rozwiedzie się z byłym prezydentem?

Melania Trump śpi w innej sypialni?

Plotki o tym, że Melania przeniosła swoje poduszki i kołdrę do innej sypialni, zdają się potwierdzać pogłoski o kryzysie w związku Trumpów. CNN dodaje, że pierwsza dama miała w ostatnim czasie zmienić też swój stosunek do personelu Białego Domu. Jego członkowie rzekomo mają jej za złe, że nie napisała im nawet osobistych podziękowań na pożegnanie.

Co prawda personel Białego Domu był przekonany, że Melania podziękowała im za kilka lat pracy, ale jak się jednak okazało, żona Donalda Trumpa kazała je napisać swojemu współpracownikowi. Sama tylko złożyła podpisy. Tym samym przerwała wieloletnią tradycję, bowiem jej poprzedniczki osobiście pisały liściki dla pracowników.

To jednak nie koniec. Jak łatwo można było zauważyć, w okresie poprzedzającym opuszczenie Waszyngtonu pierwsza dama ograniczała już swoje obowiązki do totalnego minimum. Od 30 grudnia w ogóle zaprzestała publicznych występów i opuszczania miasta.

Warto przypomnieć, że jeszcze przed inauguracją Joe Bidena Melania i Donald Trump udali się do swojej posiadłości Mar-a-Lago w Palm Beach w stanie Floryda. Jak dodają media, ze zdjęć dokumentujących wyjazd wynika, że pierwsza dama nie sprawiała wrażenia szczególnie przygnębionej.

Rozwód?

Możliwe więc, że plotki o rozwodzie Trumpów są mocno przesadzone. Jest szansa, że w ostatnim okresie ich małżeństwo ucierpiało jedynie z powodu stresu, z jakim wiąże się kampania wyborcza. Ta jednak dobiegła końca. Donald Trump przestał już być prezydentem. Nie jest jasne, czym zajmie się teraz. Ponoć istnieje plan dot. założenia przez niego nowej platformy medialnej.

Źródło: CNN

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie