Po godzinach

Mejza sięga po gitarę i daje muzyczny “popis”. Internauci zmiażdżyli rozśpiewanego posła [WIDEO]

Łukasz Mejza nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem znany z głośnej afery poseł wyciągnął gitarę i postanowił uczcić swym śpiewem rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Internauci ocenili go bezlitośnie.

Jak pamiętamy, Łukasz Mejza odszedł z rządu po skandalu związanym z próbą zarabiania na nieuleczalnie chorych dzieciach. Ten skandaliczny proceder opisał portal WP. Po takiej aferze polityk powinien zniknąć z życia publicznego, ale Mejza, niestety, nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem przypomina o sobie, podczepiając się pod 78. rocznicę Powstania Warszawskiego. Bohater głośnej afery sięgnął po gitarę i uczcił rocznicę, śpiewając powstańczą piosenkę „Warszawskie Dzieci”. Swój popis uwiecznił na Twitterze.

I się zaczęło! Internauci byli dla Mejzy bezlitośni. Krytyczne komentarze posypały się jak bramki Roberta Lewandowskiego dla Barcelony jak karty z rękawa zręcznego iluzjonisty.

„Pan powinien iść w branżę muzyczną. Z korzyścią dla polskiej polityki”, „A może zaśpiewa pan coś o dzieciach, których rodziców naciągnął pan na grubą kasę?”, „Warszawskie dzieci – okej. A jak tam oszukane dzieci?”, „I tacy ludzie profanują patriotyzm” – to tylko próbka komentarzy. I te komentarze to tylko rozgrzewka, bo internauci szybko dostarczyli nam także memy i przeróbki. I to są prawdziwe hity, zobaczcie sami!

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie