Po godzinach Polityka i Społeczeństwo

Marianna Schreiber się rozkręca! Zdjęcie ministrowej z mężem wzbudziło zainteresowanie internautów. “Coś tu nie gra!”

screen/ YT/ TVN Fashion

Marianna Schreiber, żona znanego polityka PiS i obecnie nowa celebrytka, pochwaliła się w sieci zdjęciem z Łukaszem Schreiberem. Mina ministra w rządzie PiS stała się hitem Internetu.

Marianna Schreiber na zdjęciu z mężem

Marianna Schreiber zabłysnęła w czasie castingów do show “Top Model”. Cała Polska dowiedziała się o niej i o tym, że jest żoną znanego polityka PiS. Pikanterii dodaje fakt, że wspomniany program jest emitowany przez TVN, czyli stację, za którą nikt chyba nie przepada na Nowogrodzkiej.

Ostatnio Marianna Schreiber zaskoczyła nas wszystkich zdjęciem, które opublikowała na Instagramie. Jest na nim wraz mężem. Jej fani śmieją się z miny ministra:

Ale minę ma nietęgą…

Ciekawe, czy mąż wie o tym zdjęciu tutaj?

Coś tu zdecydowanie nie gra!

Pani Marianna Schreiber opatrzyła to lekko archiwalne zdjęcie (wykonano je w styczniu 2021) słowami piosenki “Zanim pójdę” zespołu Happysad (utwór opowiada o miłości). Dodała: “damy radę i nie tylko my”.

Czy pani Marianna zostanie na stałe gwiazdą TVN?

Dziś nie wiadomo, czy Marianna Schreiber ostatecznie zamieszka w domu modeli TVN. Mimo tego już i tak zyskała swoje 5 minut sławy. Tyle że niezbyt podoba się to chyba jej mężowi, który jako przedstawiciel PiS-u – w końcu partii konserwatywnej – może mieć z tego powodu problemy wizerunkowe.

Jaka kariera czeka panią Schreiber? Może zostanie dziennikarską TVN? Albo poprowadzi jakieś polityczne show? Podrzućcie swoje pomysły w komentarzach.

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie