Po godzinach

Marianna Schreiber ponownie szokuje. Tym razem zdradza kulisy swojego małżeństwa

Wokół Marianny Schrebier rozkręca się coraz większe zainteresowanie. Żona prominentnego polityka PiS, zaczyna mówić o kulisach małżeństwa.

Niemałe poruszenie w każdym rodzaju mediów wywołała Marianna Schreiber, żona prominentnego polityka obozu władzy. W tajemnicy przed mężem wystąpiła w programie “Top Model” – Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka, a podejmowałam je w życiu wiele razy – mówiła. Marianna Schreiber powiedziała, że jej udział kłóci się ze spojrzeniem na rodzinę, przyjętym przez partię rządzącą. Dodała nawet – ramach żartu – że być może mąż się z nią rozwiedzie.

Ostatnia aktywność Marianny Schreiber każe przypuszczać, że kobieta albo się wyzwoliła spod buta Łukasza Schreibera, albo robi celowy szum pod program. W sumie jedno nie wyklucza drugiego. Nie zmienia to jednak tego, że wchodzimy w etap, gdzie pani Schrebier zaczyna ujawniać szczegóły z pożycia małżeńskiego. Tak się stało podczas rozmowy z “Faktem”.

Jak mówi dziennikowi, mężowi oznajmiła swoją nowinę o występie tuż przed emisją programu – Cenię w swoim związku otwartość, dlatego też poinformowałam męża o wszystkim po powrocie z castingów – mówi Marianna Schreiber. Dopytywana, czy Łukasz Schreiber ją dopingował podczas występu, odpowiada że niekoniecznie.

Mąż mnie wspiera w wielu kwestiach, choć w tej niekoniecznie. Dobrze wiedział, że nie jest to przychylne jego karierze. Mówiłam to już w mediach społecznościowych… Są rzeczy, których nie wypada robić żonom polityków. Ja przełamałam ten stereotyp – powiedziała “Faktowi”.

Jak dodaje Marianna Schreiber, mąż nie był zaskoczony jej obecnością – Ale zaskoczyły go pewne rzeczy, o których mu nie mówiłam, bo ja nie relacjonowałam mu wszystkiego, co powiedziałam i co pokazałam w programie – opowiada o kulisach. Jak podkreśla w rozmowie “chciała przede wszystkim pokazać prawdziwą siebie”.

Źródło: Fakt.pl 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie