Po godzinach

Marian Kowalski wziął się za homoseksualizm. Przy okazji stworzył przełomową teorię naukową

Fot. Agnieszka Sadowska/ Agencja Gazeta

Marian Kowalski był kiedyś znanym liderem ruchu narodowego w Polsce. W ostatnich latach zrobiło się jednak o nim ciszej. Co jakiś czas przypomina o sobie kontrowersyjnymi wypowiedziami. Tak jak teraz…

Marian Kowalski: homoseksualizm to ideologia

Kowalski stwierdził na antenie Polskiego Radia 24, że homoseksualizm to ideologia. Dlaczego? Chodzi o trzy ostatnie litery tego wyrazu.

Homoseksualizm ma końcówkę “izm”, jak komunizm czy nazizm. Wobec tego homoseksualizm okazuje się być ideologią – stwierdził Kowalski.

Dodał, że społeczność LGBT twierdzi, że jest inaczej, ma bowiem tajny plan.

– Próbuje się tylnymi drzwiami wprowadzić barwy ochronne. Ale to nie się uda – powiedział znany narodowiec.

Dalej zauważył, że pewne grupy chcą nam wmówić, że “jak coś jest normalne, to jest nienormalne”.

Trwa taka lewacka moda na to, że jak coś jest normalne, to jest nienormalne. Czekam aż do profesorów nie będzie można zwracać się “profesorze” – po co go wyróżniać, skoro ci, którzy profesorami nie są, mogliby poczuć się wykluczeni? – powiedział.

https://twitter.com/PolskieRadio24/status/1369955098818908163?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1369955098818908163%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2FyBB2_cASY%2F

Reakcje internautów

Z ostatnią wypowiedzią Kowalskiego można byłoby jeszcze dyskutować na poziomie argumentów. Z pierwszą – zdecydowanie nie. Samo stwierdzenie, że homoseksualizm to ideologia, bowiem ostatnie trzy litery tego wyrazu to “izm”, jest bowiem nie do obrony. Szybko wyłapali to internauci, którzy zaczęli wymieniać kolejne “ideologie”.

Kowalski to od wielu lat działacz polityczny, felietonista i kulturysta. W latach 2014–2015 był wiceprezesem Ruchu Narodowego. W 2015 r. kandydował na urząd Prezydenta RP.

Głośno było także o jego wspólnej inicjatywie z pastorem Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie Pawłem Chojeckim. Duet prowadził codzienny program Kowalski & Chojecki na żywo w telewizji internetowej „Idź Pod Prąd”.

Wcześniej był mocno krytyczny względem PiS. W 2020 r. nagle zmienił zdanie, co często do dziś wypominają mu internauci.

Źródło: Polskie Radio 24, Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie