Po godzinach Sport

Mamy złoto, Duda tym razem pędzi z gratulacjami, ale internauci są bezlitośni. Prezydent wypunktowany, poszło o kilka szczegółów

Shutterstock

Tym razem Andrzej Duda nie zwlekał, a jego tempo mogło zawstydzić obecnych w Tokio sprinterów. Prezydent błyskawicznie złożył gratulacje polskiej złotej sztafecie.

Jest złoto, są gratulacje

Doczekaliśmy się złotego medalu w Tokio! Wszystko za sprawą sztafety mieszanej 4×400 metrów. Wczoraj biało-czerwona ekipa rewelacyjnie pobiegła w półfinale, bijąc rekord Europy. Dziś, w zmienionym składzie, poszło jeszcze lepiej – nasza sztafeta przybiegła na metę pierwsza z rekordem olimpijskim. Wielką radość sprawili nam Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic i Kajetan Duszyński oraz biegnący w półfinale Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan i Dariusz Kowaluk.

Tym razem Andrzej Duda nie czekał długo na złożenie gratulacji naszym wspaniałym sportowcom.

Jest!!! Pierwszy na Igrzyskach w Tokio złoty medal dla Polski! Brawa, gratulacje i gorące podziękowania dla Zawodniczek i Zawodników naszej sztafety mieszanej 4×400 m. Co za wynik! Rekord olimpijski i rekord Europy pobite! Radość i duma! – napisał na Twitterze zaraz po zwycięskim wyścigu. Przypomnijmy, że prezydent nie był tak skory do gratulacji, gdy pierwszy medal dla Polski na igrzyskach w Tokio zdobywały wioślarki, czwórka podwójna kobiet w składzie: Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann. Duda zareagował dopiero po kilkudziesięciu godzinach.

Trzymam kciuki za sukcesy WSZYSTKICH naszych Olimpijczyków i jestem duchem z Nimi zawsze, czy zdobywają medal czy nie. Szanuję KAŻDEGO, kto ciężko trenuje by godnie reprezentować Polskę. Z wielką radością przyjąłem srebrny medal naszych Wioślarek. Gratuluję i dziękuję! Brawo! – napisał wtedy Duda.

Raz się gratuluje szybciej, raz się gratuluje wolniej, szkoda, że ktoś robił z tego awanturę – tłumaczył się potem w Polsat News.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.

Media Tygodnia
Ładowanie