Polityka i Społeczeństwo

Małopolska może stracić miliardy euro, ale Szydło i Jędraszewski wiedzą lepiej. Apelują, by radni nie odrzucili uchwały anty-LGBT

W imię prawdy o człowieku, o jego godności i powołaniu, trzeba wyrazić zdecydowany protest wobec różnych prób, płynących ze środowisk brukselskich, przeciwko samorządom, które nie chcą się zgodzić, żeby na ich terytoriach wprowadzano ideologię LGBT, która uderza w godność kobiety i mężczyzny, w cały zamysł Pana Boga wobec człowieka – mówił hierarcha podczas jednaj homilii. Jak dowiedział się Onet, Jędraszewski spotkał się też w tej sprawie z marszałkiem województwa Witoldem Kozłowskim.

Każdy odpowiedzialny polityk powinien głosować za odrzuceniem tego dokumentu, tak, aby nie przepadły środki na rozwój regionu. Te pieniądze mają trafić do przedsiębiorców i na ochronę zdrowia. Małopolskiej rodzinie wcale nie jest potrzebna ta uchwała sejmiku, aby strzec tradycyjnych wartości. Małopolanie natomiast potrzebują środków finansowych, które pozwolą na tworzenie nowych miejsc pracy czy rozwój regionu – komentuje sprawę Urynowicz.

Źródło: Onet


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie